Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálnak teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálnak teljesen a nők olyan férfiakat, akik tetszettek/tetszenek nekik, csak a férfi nem viszonozta/viszonozza az ő vonzalmukat?

Figyelt kérdés

Ez ilyen szinten leviszi az önbizalmukat? Vagy tényleg ennyire megsértődnek ezen? Hogy hiába ismerősöd még csak rád se köszön például? Nem ül le melléd buszon...stb.


Jóban voltam néhány ilyen nővel, nem történtek viták. Szimpla jóízű beszélgetések zajlottak közöttünk. (munkahelyen, utcán) Mert nekem volt közben barátnőm ezekben az esetekben.


És utólag hiába jöttek össze más pasikkal, azóta se változott a helyzet ilyen szempontból. Vagy ez afféle bosszú akar lenni részükről ilyenkor?


Mert ha így van én csak örülök hogy továbbléptek és találtak valakit. Vagy azt jelenti, hogy még mindig nem léptek tovább, ha még mindig ignorálnak?


Járt valaki hasonló helyzetben? Vagy néhány kedves női véleményt szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban, hogy mit érdemes ilyenkor tenni. Vagy csak hagyjam az ismeretséget ''elhunyni''?



2023. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

18


Nem sértésnek szánom, de szerintem, tapasztalatom szerint, ez inkább a nők szokása.


19


Nem akartam említeni a külsőségeket, de volt már olyan nő aki azt mondta rólam nyíltan társaságban, hogy "ha valaki 10/10-es pali, akkor én az vagyok". Nyilván ez most önfényezésnek hangzik, de gondolom ez is szerepet játszik ezekben a reakciókban. Vagy a teljes ignorálásban. Ha az adott illető felé nem közeledtem úgy soha.



Szóval akkor csak fogadjam el, hogy értetlen vagyok és ezekből az ismeretségi kapcsolatokból már köszönések se lesznek soha mert annyira megbántottam őket ezzel?

2023. márc. 23. 10:19
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Magunk között szimplán elfogadhatnád azt a tényt, hogy szerintem a monogámia nem biztos, hogy neked való. Mert ha ennyire érdekel mit gondolnak más nők is rólad, akkor azért biztos több is volt ott, mint ártatlan diszkurzus. Mindenesetre ne legyünk álszentek, szerintem te is tudod mi folyik körülötted. Egy kis izgalom az unalmas napokon mindig belefér, ugye.
2023. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Te azt akarod hallani, hogy az összes ilyen nő még mindig halálosan szerelmes beléd és meg van rád sértődve, azért ilyenek veled. De ez nincs így. Egyszerűen túlléptek rajtad, nem futnak olyan szekér után, ami nem veszi fel őket, már rég más tetszik nekik. Ha ezt nem érted meg, az a te bajod. De ha valakit nem érdekelsz semmilyen téren, az nem fog veled jópofizni feleslegesen.
2023. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én is úgy látom, hogy Te minden egyes ilyen esetbe bele akarod magyarázni azt, mennyire szerelmesek beléd, és mennyire nehezen teszik túl magukat rajtad. Ember, honnan tudod, hogy a pasijával nem boldog, ha már nem beszélsz az adott csajjal?


Több sebből vérzik a szentül hitt megállapításod, már ne is haragudj.


Nem körülötted forog a világ, csak szólok 😃


És ezt annak fényében írom, hogy tudom magamról, hogy egész jó csaj vagyok, de nem képzelek bizonyos szituációkba többet.

2023. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
De én nem vágyom arra hogy szerelmesek legyenek belém. De ha valakit ismersz, jóízűen tudtál beszélgetni vele többször is. Ezt nyíltan ki is jelentetted. Nem tiltottad le sehonnan. Akkor később miért nem futja egy szimpla köszönésre sem?
2023. márc. 23. 10:41
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

"Nem sértésnek szánom, de szerintem, tapasztalatom szerint, ez inkább a nők szokása."


Én meg sok más nő is azt tapasztaljuk, hogy ha csak kedves vagy egy férfival, azt már érdeklődésnek veszi. A pincérnők, eladók, pénztárosok, akiknek mosolyogni kell munkavégzés közben, annyi sztorit tudnának mesélni.

2023. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te most tényleg ennyire értetlen vagy? Hányan és hányszor írjuk még le neked, hogy azért, mert NEM ÉRDEKLED ŐKET! Fogadd el és lépj tovább te is, ne ilyen hülyeségeken rugózzál.
2023. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
0%

Valóban fura a jelenség.Addig veszik emberszámba a pasit, amíg hiszik lehet valami.

Ha nem, akkor már nem jó ember, nem ismerős....érdek nők az ilyenek...vajon?


Részemről, ha nem, akkor is ugyanúgy egy jó ember marad és ugyanúgy marad minden...

2023. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy nem vett észre, esetleg elbambult?


Én is jártam már úgy, hogy annyira bele voltam merülve a gondolataimba séta közben, hogy nem köszöntem egy ismerősnek, később összefutottunk, megértette, mikor felhozta a témát 😃


Te viszont egy igazi hercegnő típus lehetsz, aki azt hiszi, hogy ő a világ közepe, és sérti az egojat, ha valaki nem fut utána 🤣 agyrém

2023. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
28-as újdonságot mondok:a férfiak ugyanezt teszik. Kevés férfi ego tudja elviselni az elutasítást. Az elutasítást leminősítésnek fogjuk fel, negatív érzelmet kötünk hozzá. Ha meglátják a kérdezőt az utcán, negatív érzés fog nekik beugrani róla, mégis mit kellene mosolyogva integetni neki?
2023. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!