Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálnak teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálnak teljesen a nők olyan férfiakat, akik tetszettek/tetszenek nekik, csak a férfi nem viszonozta/viszonozza az ő vonzalmukat?

Figyelt kérdés

Ez ilyen szinten leviszi az önbizalmukat? Vagy tényleg ennyire megsértődnek ezen? Hogy hiába ismerősöd még csak rád se köszön például? Nem ül le melléd buszon...stb.


Jóban voltam néhány ilyen nővel, nem történtek viták. Szimpla jóízű beszélgetések zajlottak közöttünk. (munkahelyen, utcán) Mert nekem volt közben barátnőm ezekben az esetekben.


És utólag hiába jöttek össze más pasikkal, azóta se változott a helyzet ilyen szempontból. Vagy ez afféle bosszú akar lenni részükről ilyenkor?


Mert ha így van én csak örülök hogy továbbléptek és találtak valakit. Vagy azt jelenti, hogy még mindig nem léptek tovább, ha még mindig ignorálnak?


Járt valaki hasonló helyzetben? Vagy néhány kedves női véleményt szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban, hogy mit érdemes ilyenkor tenni. Vagy csak hagyjam az ismeretséget ''elhunyni''?



2023. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Az én megérzésem azt súgja hogy védekező mechanizmus a részükről. Na de ennyire?


Mert oké, hogy nem "futnak a szekér után" de ha még palijuk is lett akkor csak beszélgetni nem lehet? Vagy csak szimplán köszönni egyet!?


Le írom ismét, nap mint nap előfordult ez, hogy találkoztunk, láttak.

2023. márc. 23. 07:46
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a felszínes jópofizásoknak sincs sok értelme, főleg sok idő elteltével. Nyilván ezek a nők többre számítottak veled kapcsolatban aztán kicsit csalódtak, mit vársz mégis tőlük? Talánt túl közvetlen lehetsz, bizalmaskodó, huncut, ilyenek, amiből ők arra gondolhatnak hogy több is lehet köztetek. Inkább gondold át, miért értik félre rendre a nők a társalgási stílusodat, ha te nem adsz jeleket, kicsit visszaveszel akkor lehet megmarad a sima baráti légkör is. Mert gondolom azt hiánylod. Szeretnél velük baráti viszonyban maradni, akkor ne lépd át a határokat. A férfiak is hasonlóan reagálnak, ők sem keresik azon nők társaságát többé akik finoman elutasították őket, egy két álmodozó kivételével az emberben dolgozik a büszkeség is ilyenkor. Nyugodtan képzeld bele magad egy ilyen helyzetbe, te mit csinálnál, és egyből megérted mi hány méter.
2023. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Annyira zavaró, mikor valaki játssza az értetlent, mikor valami egyértelmű.

Ezek a csajok nem barátkozni akartak, hanem pasit felszedni, ismerkedni. Nálad ez zsákutca, vették a lapot, és tovább nem is erőltették a dolgot, nem kezdtek el erőszakosan nyomulni. Egyszerűen kerestek mást, akivel összejött.

Barátkozni továbbra sem akarnak.

Itt egyedül te akarsz csak haverkodni, de arra nem nyitott senki. Barátkozz a férfi kollégákkal. Probléma megoldva.

2023. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

Én azon nézek át, aki nem érdekel 🤷‍♀️


Túl nagyra tartod magadat, úgy érzem 😂

2023. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem a közvetlen személyiségem lehet a "probléma" ebben az esetben. Mert ezt valóban többször megkaptam már hogy elég laza stílusom van.
2023. márc. 23. 08:22
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
A nőkre jellemzőbb ha finom jelzést kapnak, hogy nem, akkor veszik is a lapot. Sajnos a férfiak többségének minimum a szemébe kell ordítani, hogy nem bammeg mert különben mindenre azt hiszi biztatás.
2023. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
16. Ez tényleg így van! :D
2023. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon egyszerű "pillantásokba" egy egész Disney mesét belelátsz.
2023. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez elég nesze semmi fogd meg jól.

Úúúúgy néztek rád, hogy biztos tetszel nekik és most úúúúg ynéznek rád, mintha ignorálnának.

Kb mintha ez az egész csak a te világodban létezne.

2023. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan válaszolókkal értek egyet, akik azt mondják, értetlen vagy. Nőként többféle verziót tapasztaltam már, amikor visszautasítottam vki olyat, akivel megfordulok egyébként egy társaságban. Van, aki továbbra is nyomul (férfiaknál ez gyakoribb, mint nőknél), van, aki köszön, beszélget valamennyit továbbra is, de veszi a lapot, hogy több nem lehet, és van, aki elkerül utána, el akar vágni minden szálat, mert sértve érzi magát, vagy fájdalmas/felesleges lenne csak haverkodni, amikor úgyse lehet több. Ha nincs kimondott bunkóskodás, pl. beszólogatás, rá szoktam hagyni a másikra, hogy kezeli, és nem muszáj beszélgetnie velem, ha neki kínos.


Későbbi szitukban, amikor eltelt bőven idő, van is már párjuk, lehet egyszerűen az is, hogy már totál nem érdekled, de azért kellemetlen emlék.

2023. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!