Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálnak teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálnak teljesen a nők olyan férfiakat, akik tetszettek/tetszenek nekik, csak a férfi nem viszonozta/viszonozza az ő vonzalmukat?

Figyelt kérdés

Ez ilyen szinten leviszi az önbizalmukat? Vagy tényleg ennyire megsértődnek ezen? Hogy hiába ismerősöd még csak rád se köszön például? Nem ül le melléd buszon...stb.


Jóban voltam néhány ilyen nővel, nem történtek viták. Szimpla jóízű beszélgetések zajlottak közöttünk. (munkahelyen, utcán) Mert nekem volt közben barátnőm ezekben az esetekben.


És utólag hiába jöttek össze más pasikkal, azóta se változott a helyzet ilyen szempontból. Vagy ez afféle bosszú akar lenni részükről ilyenkor?


Mert ha így van én csak örülök hogy továbbléptek és találtak valakit. Vagy azt jelenti, hogy még mindig nem léptek tovább, ha még mindig ignorálnak?


Járt valaki hasonló helyzetben? Vagy néhány kedves női véleményt szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban, hogy mit érdemes ilyenkor tenni. Vagy csak hagyjam az ismeretséget ''elhunyni''?



2023. márc. 22. 23:26
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

27


De, értem, hogy már nem érdeklem olyan szempontból. Ha így van, akkor hurrá. De akkor egy köszönést miért nem tud megejteni a régi idők kedvéért? Mert az ilyen szintű ignorálásnál inkább arra gondol az ember, hogy még mindig nem dolgozta fel a történteket, vagyis a meg nem történt dolgokat.


29


Még mindig nem arra vágyom, hogy utánam rohanjon. Csak ha ismer és jóban voltunk régen(és nem volt soha balhénk egymással), akkor köszönjön. Bár ez nyilván intelligencia és/vagy neveltetés kérdése is.


És voltak olyan esetek amikor mindennaposak voltak ezek. És tudom hogy észrevett. Nem én vagyok figyelmetlen.

2023. márc. 23. 11:28
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb vagy, mint egy nő.

Nem bírom, ha egy ember ennyire túlgondol valamit...



Szerintem még mindig érdekel a csaj, különben nem rugóznál rajta. 😃😃


N/31

2023. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

26


Én ezt abszolút elhiszem. Látom mi folyik a világban. Annyit tudok hozzátenni, hogy én nem ilyen típusú pasi vagyok.

2023. márc. 23. 11:32
 34/53 anonim ***** válasza:
89%
31# rosszul gondolod. Akkor leírok egy saját sztorit. Nagyon tetszett egy srác évekig, szerintem én is tetszettem neki, de barátnője volt, ezért egyikünk sem kezdeményezett komolyabban. Évekig jóban voltunk, dumáltunk, ha találkoztunk. Aztán egyik percről a másikra minden ok nélkül flegma és bunkó lett velem. Nem lehetett vele megbeszélni a dolgot, volt egy csúnya jelenete is velem. Persze ő nem volt hibás, a hátam mögött mindenkinek engem szidott. Na azóta ignorálom, nem is köszönök neki. És nem azért, mert nem vagyok túl rajta, egyszerűen azért, mert egy bunkó paraszt, aki nem érdemli meg. Számomra ő levegő.
2023. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
33%
34. Szerintem mindenkinek van ilyen sztorija, de a szereplők mások, ezért azt a következtetést levonni, hogy mindehol ugyanaz történt, hibás.
2023. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
82%
35# nem is ezt vontam le. Csak írtam egy példát, hogy nem feltétlenül azért ignorálja valaki a másikat, mert nincs túl rajta.
2023. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

36


Nekem egyik említett nő ismerősömmel se volt semmilyen balhém.

2023. márc. 23. 12:55
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor kerülök ki ismerőst mintha észre sem venném, csak mert nem szeretnék dumálni vele, nyilván így nem is köszönök. De ez nem jelenti, hogy neheztelek rá csak hogy nem kívánok vele társalogni és ezt csak úgy tudom nem kínosan ha nem is köszönök rá. Kérdező, nem jellemző rád esetleg a szófosás? Nem az a típus vagy aki mindenkivel szeret leállni dumálgatni pletyizni?
2023. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék, hogy mi lehet a kérdező személyében olyan taszító, hogy a nők egy idő után nem állnak szóba vele 😃


A szépség/jó kiállás nem minden, ha a személyiséged taszító vagy épp unalmas vagy.

2023. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolhatják magukban, hogy 'Hú, itt van az a srác aki azt hiszi bele vagyok zúgva, jobb ha most gyorsítok a tempón, hátha nem vesz észre.'
2023. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!