Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, milyen tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen tapasztalataitok vannak a jóképű, kontra az előnytelenebb külsejű férfiakkal?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy a jóképű pasik szemetek, a csunyábbak pedig kedvesebbek, normálisabbak, jobb fejek, hűségesebbek, de sok nőtől olvasom hogy ennek pont a fordítottja igaz, és a jóképű pasikkal vannak pozitív tapasztalataik, az előnytelenebb külsejű férfiakkal pedig negatív többségben. Melyik igaz akkor leginkább?

2023. márc. 23. 08:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék 17.nel a pont.

Azok a férfiak akik jól néznek ki ergo rendben vannak magukkal, ők nem szorulnak rá mások bántásara.. amég egy ronda pasi attól érzi kicsit feljebb magát, hogy mást lenyom, addig egy jokepunek erre nincs szüksége.

De egyébként ez ezen az oldalon is megfigyelhető.. ronda, esetleg fogatlant is olvastam már, alkesz, kövér férfiak úgy szeretik itt hangoztatni, hogy a kövér nőnél undoritobb teremtmény nincs a világon.

Mondják ezt kövéren, fogatlanul, mondom mégegyszer

2023. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

#21 Aha, meg ilyenek mondják, hogy Palvin Barbara egy duci, átlagos nő.

Múltkor írt ki kérdést egy saját bevallása szerint ronda pasi, aki a jó fizetésével akart csajozni.Szerinte Szabó Zsófi, Metzker Viki, Kiss Ramóna, Tóth Andi a csúnyácska nők, akik még elmennek az ízléséhez.

2023. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is fordítva tapasztalom. A környezetemben azok a férfik akik kiemelkedően jóképüek udvariasak és kedvesek. Viszont a csúnyábbak frusztráltak emiatt sokszor bunkók és másokat (általában a jóképű férfiakat) szidva próbálják jó színven feltüntetni magukat.
2023. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"a jóképű pasikkal vannak pozitív tapasztalataik, az előnytelenebb külsejű férfiakkal pedig negatív többségben"

Tapasztalataim alapján ez.

N 31

2023. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd már el kérdező, hogy sajnos nem ilyen egyszerű sematizálni az embereket, bárcsak ennyi lenne hogy a jóképű fiú minden szempontból megfelel az előmytelen meg problémás lesz, hát nem. :)

Ja és nőkent írom.

2023. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem a csúnyább pasik rosszabbak. De ez csak az én tapasztalatom.

Én jártam/randiztam többféle stílusú, többféle külsejű meg vagyonú pasival, a kockás hasún át a modell arcún keresztül a 120 kilós túlsúlyosig, a 6számjegyűt kereső (dollárban) embertől a kávét kifizetni se tudó pasin át, és esküszöm a Jóistenre, hogy velem a legszarabbul mindig a csúnya csóró pasik bántak. A saját komplexusukat kivetítik másra, attól érzik magukat menőnek, ha és aláássák a nőt, a lelkük mélyén azt gondolják, hogy a nő jobbat érdemel náluk, pláne, ha még a a nő szép is mondjuk, ezért folyton féltékenykednek, irányítanak, ettől egy fokkal kevésbé érzik magukat nyomorultul az életük miatt.

2023. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
#26 Ezt akár én írtam volna.Pontosan ugyanígy tapasztaltam én is.
2023. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!