Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Örültök ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örültök ha egy nő hív el valahova kávézni, teázni stb.?

Figyelt kérdés
Szóval ha van egy nő szimpatikus nő és ő hív el, ez nem tör le titeket? Csak mert több helyről hallottam, hogy ezt sok férfi nem szereti, ha a nő hívja el a másikat valahova.
2023. ápr. 1. 15:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
23%

Multkor volt aki még a szállodát is a csajjal fizettette.

Szeretik az ilyeneket.

Csak épp kik szeretik az ilyeneket..mert nem a férfiak. A ferfiaknak Nő kell. Bem aki fizet a f.szert:D

2023. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő hogy jött témába a fizetés?

Itt randimeghívásról van szó, nem fizetésről. Ebből még nem derül ki ki akar meg ki nem akar fizetni.

2023. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

11

Aww, cuniii, ennyire félted a férfiasságod?

2023. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Még konkrétan randinak sem mondanám:D

Pontosabban nem arra gondolok, hogy "Béla jössz velem randizni?" hanem csak felvetni, hogy kávézzunk aztán meglátni, hogy alakul-e több vagy sem.

2023. ápr. 1. 15:40
 15/36 anonim ***** válasza:
94%

Általában így indultak a kapcsolataim :D Van néhány férfi, aki elvi kérdést csinál belőle és megsértődik, hogy nem "vadászhatott le" (😂😂😂), de azt maximum 1-2%-ra tenném, a hatalmas többség igenis örül neki, ha a nő is kezdeményező és találékony.

A negatív ellenpéldákról meg nem tehetek, ha jönnétek azzal, hogy csak megdugott és lelépett, ti hibátok, ne a pillangókra menjetek, hanem az intelligens kommunikációra. Ha ez nem sikerül egyik vagy mindkét oldal hibája miatt, adott a változtatás lehetősége mindenkinek.

2023. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
Nőként én többször hívtam már el férfiakat első randira, mindig örültek neki és a randik is jól sikerültek. Itt gyakorin pedig megkaptam hogy sajnálnak mert mennyire megalázó egy nőnek randira hívni egy férfit lol. Engem sosem érdekelt, sok fantasztikus élményről maradtam volna le, ha nem teszem meg az első lépést (és ez által nem feltétlenül testi élményekre gondolok, hanem a programokra, az emberek megismerésére, stb)
2023. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16%
Nők tanácsait csak akkor érdemes meghallgatni, ha az a célod, hogy keservesen magányos életed legyen, frusztrált legyél és kiégett fos.
2023. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

17

Miért?szerinted olyan rettenetes kijelentés, hogy egy nő kávézni hívhat egy férfit? Tényleg úgy véled, hogy ha én ezt megteszem, akkor nyomorúságos életem lesz tőle? Ostobaság.

2023. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18%

18


17-re reagáltam a "megkaptam hogy sajnálnak mert mennyire megalázó egy nőnek randira hívni egy férfit lol"


Ilyet férfi nem mond.

2023. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
20%
16*ra
2023. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!