Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Örültök ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örültök ha egy nő hív el valahova kávézni, teázni stb.?

Figyelt kérdés
Szóval ha van egy nő szimpatikus nő és ő hív el, ez nem tör le titeket? Csak mert több helyről hallottam, hogy ezt sok férfi nem szereti, ha a nő hívja el a másikat valahova.
2023. ápr. 1. 15:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan!


Sokkal jobban kedvelem, mint amikor úgy akar megismerni, hogy "adja a jeleket", amiket egyébként nincs férfi aki észrevenne.

2023. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most megnyugodtam,legközelebb odamegyek a Drágához két kávéval a kezemben... 😂

Viccet félre téve,jó olvasni,hogy nem könnyű nőt láttok abban,aki mer lépni a pasas felé.😃

2023. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
22 nem ettől lesz könnyű, hanem attól, ha kutyapózban tolat felénk és utasít, hogy dugjuk meg és még nem a párunk. Azt értsétek meg, hogy hiányoljuk a nőies nőket. A férfi átmegy a falon, hogy elérje a célt, a nő meg finoman kússzon át a réseken mint a wd40. :D
2023. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
83%

22: könnyű nőt? Miért látnánk azt? Nyilván nem úgy jön oda, hogy "nálad vagy nálam", csak egy kávét hoz.



Egyébként én sokkal inkább vagyok rossz véleménnyel azokról a felnőtt nőkről, akiknek remeg a térde, hogy megismerjék a férfit, de ezt úgy szeretnék, hogy NULLA kockázatot vállaljanak, ha a férfi mégis nemet mond, mert "milyen ciki, hogy elutasít". Ez a viselkedés tini korban is gáz, felnőttként meg mindkét nemtől az.



Persze mivel a nők mindig 0 kockázat árán akarak hódítani, így aztán jön az "adtam a jeleket" (haj csavargatás, mosolygás, és társai), de én még komolyan nem találkoztam férfivel, aki ezeket a jeleket vette volna, főleg, mivel a kockázatkerülés miatt annyira halványra veszi a figurát a hölgy, hogy a mosolyt néha semmi nem különbözteti meg az átlag arctól :)

2023. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
24 Azért csinálják ezt, mert erre a viselkedésre rá lehet húzni a "nem úgy gondoltam"-ot és a másikat lehet hibáztatni, hogy félreértette, vagy egyenesen zaklatja, ha esetleg odamegy hozzá KÖSZÖNNI.
2023. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

25: nyilván azért.


De itt a GYK-n, meg a való életben is rengetegszer látom, hogy a hölgyek nagyon fölényesen tudnak nyilatkozni a férfiről, aki nem meri vállalni a kockázatot, hogy megszólítson egy nőt, miközben tele vannak kérdésekkel, hogy "hogyan adjam a tudtára, hogy bejön, de úgy, hogy ne legyen ciki, ha én mégsem jövök be neki".


Komolyan a férfiak azért egy bizonyos kor után vagy szüzek maradnak, vagy kinövik ezt a részt (és igen, néha ciki lesz), a nők viszont 99%-ban sosem.

2023. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ez ilyen magyar női hozzáállás, a külföldi kolléganőim simán elhívnak egy férfit kávézni, programot csinálni, ha bejön nekik, nem csinálnak belőle ügyet. Én is akkor lepődtem meg először, mikor ebbe belefutottam, hogy "mi? így is lehet ezt?", mert magyar nőtől ilyet szökőévente lát az ember.
2023. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Egyébként a kiszemelt (nem tudom, hogy annak lehet-e hívni, mindegy is) külföldi (nyugati) szóval azért is gondoltam, mert belém nyilalt, hogy ő valószínűleg tök máshogy áll ehhez hozzá.
2023. ápr. 1. 21:01
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi is.
2023. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon már az is haladó gondolatnak hangzik, hogy a nőnek nem a konyhában a helye... mert néha átmehet a nappaliba porszívózni is.

Szóval ne lepődjünk meg, hogy sokan teljesen elutasítják azt, ha a nő kezdeményez egy randit.

Majd egyszer kinőjjük... talán..

2023. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!