Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Örültök ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örültök ha egy nő hív el valahova kávézni, teázni stb.?

Figyelt kérdés
Szóval ha van egy nő szimpatikus nő és ő hív el, ez nem tör le titeket? Csak mert több helyről hallottam, hogy ezt sok férfi nem szereti, ha a nő hívja el a másikat valahova.
2023. ápr. 1. 15:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%

30: igen, igazad van.


Másrészt a magyar nő is mindent megtesz azért, hogy rá úgy gondoljanak a férfiak továbbra is, mint a 18. század végén élt nőkre:

- engem meg kell hívnia a férfinek, én nem fizetek semmit a randin

- én sosem hívok el egy férfit sehova, én vagyok a nő, engem meg kell hódítani


(kedvenc párosításom, hogy "a randin mindent az fizet, aki meghívja a másikat", de ugye "én vagyok a nő, én sosem hívok randira egy férfit")


Közben persze panaszkodnak, hogy a férfiak provinciális eszméket vallanak a nőkkel kapcsolatban.

2023. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát 31 én pont fordítva látom ezt, eléggé kikopóban van ez a fajta hozzáállás. Igaz, én közép-felsőközéposztálybeli vagyok, itt dívik a feminizmus és az, hogy a nő is jól keres, szóval elképzelhetőnek tartom, hogy pl az alsóbb körökben még mindig ezt nyomatják ahol ebben a párezer forintban mérik a lovagiasság mértékét.

15 évesen fizettem utoljára én egy randin a nőnek is, azóta kerülöm, mert többször is rám szóltak:D

2023. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

32: én sem abba a közegbe tartozom, ahol egy kóla+szendvics párossal lehet venni a nőt a lábáról.


Lehet, hogy az életkorunk (generációnk) tér el, lehet, hogy más a különbség, de én továbbra is azt, hogy a hazai hölgyek imádják a cherry pickinget. Tudod, amikor a modern egyenjogúsági témákról kiválogatják azokat, amik nekik tetszenek, a maradékról viszont hallani sem akarnak, sőt, egyenesen hirdetik a 19. századi eszeméket (minden feminizmus mellett).

2023. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy én a szöges ellentétét tapasztalom, nem gondolom, hogy érdemes lenne általános következtetést levonni a hazaő nőkről, mint olyan.

Azt kijelentheted, hgoy a te közegedben ilyenek, ahogy én is, hogy nálam meg olynaok. De a magyar nőkről általánosságban kétlem, hogy megállná a helyét ez az állítás. Illetve hát tudom, hogy nem, mivel épp elég ellenpéldát ismerek:D

2023. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyébként nem szerettem volna sugallni, hogy minden nő ilyen, én mondjuk inkább csak a 70-80%-át látom annak, ami azért szerintem borzasztó magas arány.


Amúgy olyan téren nem érdekel, hogy a 20-30% még mindig bőven elegendő ahhoz, hogy ismerkedjen az ember, és megvan az ellenpéldád is.



De egy egyszerű tesztet csinálhatsz. Írd ki itt a GYK-n, vagy keresd vissza a régebbi hasonló kommenteket, hogy "kinek kell fizetnie egy randin". Tömegével fogod kapni az olyan választ, hogy a fárfinek (vagy annak, aki meghív, de az 100%-ban a férfi), és még azokat a nőket is lepontozzák, akik szerint ez így nincs rendjén.

2023. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem gondolom, hogy a GYK reprezentatív vagy mebízható forrás lenne. Az Kezdjük ott, hogy az itt lévő nők fele férfi:D
2023. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!