Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak lekorlátozni a nőket,hogy ha valaki egyedül elmegy valahova akkor már mindjárt meg akarja csalni a másikat?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnőmtől hallom,hogy nem mehet el egyedül koncertre, vagy bármilyen más rendezvényre ha párkapcsolatban van,mert a pasija egyből hiszti rohamot kap,és féltékenykedni kezd.

A párom és én,nem szeretjük ugyan azokat a dolgokat, ő szeret koncertre járni,én szeretek múzeumokba menni, még sincs olyan soha,hogy veszekednénk,vagy durcáznánk mert a másik esetleg egyedül szeretne bárhova is elmenni. Feltétel nélkül megbízunk egymásban, soha nem kérdőjeleztük meg a másik hűségét. Olyan furcsa nekem,amikor beszélgetek valakivel,és nagy szemekkel rám néz,hogy a pasim hogy engedheti meg,hogy egyedül menjek bárhova is nélküle. Nem is értem,hogy lehet olyan kapcsolatban élni,ahol bármelyik fél szabályozni akarja a másik mozgásterét.Ennyire átálltak az emberek arra,hogy "jajj nélkülem megy,és biztos megcsal?"


2023. febr. 13. 12:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
Mert egy egyedül levő nőre azonnal rárepul kb 20 férfi. Megvan az esélye hogy félrelép valamelyikkel
2023. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
AKi hagyja, az meg is érdemli. Ennyi.
2023. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom. Ha hagyja, hát szíve rajta
2023. febr. 13. 12:44
 4/36 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert középkategóriás nő vagyok, se csúnya se szép,csak átlag. Mégsem repült rám soha senki,pedig általában sok emberrel kezdeményezek beszélgetést, ha egyedül vagyok,ha a párommal.
2023. febr. 13. 12:45
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
Szivesen elengednéd a párod egy olyan helyre ahol dögös félrészeg nők 10esével flörtölgetnek majd vele, plusz a haverjai is biztatják h ugyan már csak egy este, majd letagadjuk, meg különben is jobbat érdemelsz mint a párod/feleséged. Na?
2023. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Bárhova el merem engedni,minden zokszó nélkül,mert ismerem,és megbízom benne. Tudod,mivel Te nem ismered, de én igen,tudom,hogy részegek közé soha nem is menne, és ő maga is csak mértékkel iszik..nem pedig versenyt iszik a sok hülye tinivel..felnőtt ember létére.
2023. febr. 13. 12:47
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé más körökben mozgunk, én az elmúlt 10 évben összesen 2 olyan nőt ismertem meg akik hagyják magukat így korlátozni és még nálunk is kölcsönös a dolog, tehát legalább a kettős mérce nincs meg :D A többiek nem sokat vacilálnának azon, hogy együtt maradjanak-e az ilyen komplexusos kisfúkkal, a normálisaknak a nyugalmuk fontosabb valami féltékenykedő korlátolt vadbaromnál.
2023. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy vagyok nőként, hogyha a párom meg akar csalni, akkor meg is fog. Ő van a kapcsolatban, ez az ő felelőssége, hogy ne történjen meg. Ha hűséges, akkor mindegy hova megy, mindegy hány tuti csaj flörtöl vele, rajta múlik, hogy hűséges marad-e. Ha nem az, akkor meg menjen, és vissza se jöjjön.
2023. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Eleve normális nő nem is kezd olyannal, aki mindenkiben csak a vetélytársat látja, még a barátnőkben is, amikor tudja,hogy a barátnőjének semmi leszbi hajlama nincs. Szóval aki ilyenekkel kezd, az csak szenvedjen.
2023. febr. 13. 12:51
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez fordított nemekkel is gyakori, a féltékenység nem egy olyan dolog, ami csak az egyik nemre volna igaz. Sokan átélik és nem kezelik jól, amit valahol megértek, mert a legtöbb ember nem megbízható, az ott lévő prolik pedig főleg nem, de egy kis taktikával jobban megfogható lenne egy csélcsap személy is. A tiltás sosem célravezető.
2023. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!