Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek baj ha egy külsőre kevésbé jó pasi csak szép nőknél próbálkozik?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi átlag, vagy átlag alatti kinézetre akkor szerintetek nem kellene csak a kifejezetten jó csajoknál próbálkoznia? Érdemesebb lenne egy ilyen pasinak leadnia a szintet, vagy ne adja fel a szép csajoknál? Mi van ha neki csak átlag feletti nő kell? Szerintetek?

2023. ápr. 5. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10. Látom le lettem pontozva mert szúrja az emberek szemét az igazság. Olvasgassatok szexuális témában mennyire odaadóak ezek a férfiak szexuálisan.. :/



A másik, van benne valami. Ezt a témát is ajánlom olvasgatásra. Nem minden a külső, még mindig.


Nők és férfiak esetében sem. Hiába néz ki jól, ha jellemtelen vagy képtelen egy normális kapcsolatot kialakítani. :)

2023. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

"Hiába néz ki jól, ha jellemtelen vagy képtelen egy normális kapcsolatot kialakítani. :)"


Hamis dilemma.

Semmivel nincs több jellemtelen, kapcsolatra képtelen azok között, akik jól néznek ki.

Viszont, mit kezdenék olyannal, aki elvileg nagyon jó jellemre, de nem vonzódom hozzá, nem tetszik?

Olyankor képtelen vagyok vonzódni, akinek semennyire sem tetszik a külseje.

Egyáltalán nem kell választani, hogy külső vs belső, mindkettő egyformán fontos.

2023. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12. Mégis te folyamatosan a külsőt emeled ki.
2023. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

13

Mert az is pont olyan szükséges. Az az egészséges kapcsolat, ahol tetszik az embernek a saját párja, vonzódik hozzá.

Amúgy meg 10 éve élek kapcsolatban olyan férfival, aki szerintem piszok jól néz ki, mellette pedig hűséges, beteg humorú, minden bajban mellettem állt (pedig akadt bőven, de én is mellette), teljes szívemből szeretem a lényét, szóval rohadtul nem csak a külsőről szól. Ágyban nála odaadóbb nem igazán lehetne senki.


Fiatalon elhittem a maszlagot, hogy a rosszabbul kinéző pasik jobban megbecsülnek, és volt olyan párom, aki nagyon nem nézett ki jól. Egyáltalán nem volt odaadó, nem becsült meg, sőt, még aljadékabb féreg volt a legelkényeztetettebb, legszánalmasabb, legbunkóbb, apuci által vett luxusautós szépfiúnál is.

Tudom, hogy ez csak egy szélsőséges ellenpélda, és nem tendencia. Tendencia az nincs. Nem az dönti el az ember személyiségét, hogy hogy néz ki. Éppen ezért semmi értelme olyanokkal vesződni, akik nem tetszenek külsőre, mivel az olyanok között is bőven van olyan, aki emberileg értékes, akik jól néznek ki.


Nőknél is ugyanez van, a pokol legmélyére kívánom azt, aki pl. rólam is úgy beszél, hogy "szép, szép, de otthonra nem kéne muhahahahaha", vagy hogy biztos egy rántottát nem tudok/nem vagyok hajlandó készíteni, bezzeg a sminkecske meg az edzegetés megy, meg biztos "átmentek rajtam" ennyien meg annyian, stb-stb.

2023. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha kevésbé vonzó nő járhat jó pasival akkor a fordítottja miért ne lehetne? Láttam már átlag alatti nőket is határozottan jó pasikkal.
2023. ápr. 5. 16:13
 16/16 anonim ***** válasza:
85%

Ki mondta, hogy nem lehet?

Mindenki azzal jön össze, akivel akar.


De olyanokat kitalálni, hogy aki sz@rabbul néz ki, az odaadóbb, vagy akár jobb ember, az több, mint szánalmas.

2023. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!