Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy pasinak, ha nőként akarok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn besziveztük egymást, instán meg is találtam, engedélyezte a kérésemet, de nem írt semmit. Úgy gondoltam, hogy akkor írok én. Miért ne? De mit, hogy ne tűnjek hülyének? Egyértelmű, hogy köszönök, de először ki akarom hagyni az ilyen hogy vagy, hány éves vagy, hol laksz sablon szövegeket, mert én szívesebben szoktam válaszolni egy random kérdésre, mit ezekre. Nincs valami kreatív ötletetek? Bejön a pasi.

2023. ápr. 10. 09:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
8. Azon mi elcseszés, hogy az ember ismerkedni szeretne valakivel? Nyilván, ha jobban megismerem, és mégsem jön be, akkor hagyom a fenébe. De nem kell rögtön valakivel szemben előítéletes lenni. Megrögzött párkapcsolati megfigyelő? Feldolgozatlan trauma? Szóval a saját fájdalmadat próbálod rávetíteni mások kapcsolatára? Töketlen vagy nem jövök be neki? Vagy talán csak elfoglalt, és majd válaszolni fog. Nem egy-két olyan pasit imsertem, akik tök jófejek amúgy, csak egy kicsit bátortalanok egy céltudatos nővel szemben. Nincs ezzel próbléma, kezelhető a helyzet. 😉
2023. ápr. 10. 10:52
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, ne haragudj meg, de ha ennyire magabiztos vagy, akkor minek írtál ki kérdést? Gondolhatod, hogy mindenki különböző véleményen van. Neked belefér oké, akkor írj neki, ilyen egyszerű.
2023. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mert nem jutott eszembe semmi, de már tudom, mit írjak.
2023. ápr. 10. 11:18
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2023. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2023. ápr. 10. 11:20
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt gondolom, mint a #9-es. A pasinak is ugyanannyi időbe és erőfeszítésbe kerülne, hogy írjon, de mégsem lép semmit.

Ettől függetlenül ha nagyon akarsz kezdeményezni akkor csináld azt, amit egy másik válaszoló javasolt, ha látsz valami érdekeset a képein vagy a profilján, azzal kapcsolatban írsz valamit.

2023. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Rám azzal írt egy lány hogy "órákig el tudnám nézni a szemedet"
2023. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17. Ez is igaz 😂
2023. ápr. 10. 12:07
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
10. Az lesz az alárendelt, aki jobban akarja az egészet. Ugye nem sok kapcsolatod volt eddig?
2023. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
19: De semmi nem garantálja, hogy az akarja jobban a kapcsolatot, aki kezdeményez. Semmi kivetnivalót nem látok abban, ha egy nő a kezdeményező. Ellenben abban igen, hogy ha valaki számító és rejtegeti az érzelmeit, hogy ezzel jobb "alkupozíciója" legyen.
2023. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!