Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy pasinak, ha nőként akarok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn besziveztük egymást, instán meg is találtam, engedélyezte a kérésemet, de nem írt semmit. Úgy gondoltam, hogy akkor írok én. Miért ne? De mit, hogy ne tűnjek hülyének? Egyértelmű, hogy köszönök, de először ki akarom hagyni az ilyen hogy vagy, hány éves vagy, hol laksz sablon szövegeket, mert én szívesebben szoktam válaszolni egy random kérdésre, mit ezekre. Nincs valami kreatív ötletetek? Bejön a pasi.

2023. ápr. 10. 09:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdeményezz.

És kiderül, hogy a másik oldal is vevő-e rá vagy sem.

Ezen okból viszont nem gondolkodnék azon, hogy hogyan kezdődjön a beszélgetés. Ha kölcsönösen bejöttök egymásnak akkor úgy is megy az "magától" is.

2023. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, miért ne?
2023. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A nők inkompetensek ahhoz hogy kezdeményezzenek. Nincsenek rá beprogramozva, nem tudnak, és nem is mernek. Egy visszautasítástól pedig 1 hónap kómába kerülnek.
2023. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23. Már aki...
2023. júl. 13. 11:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem kell a nőket lenézni. Sokan egész ügyesen kezdeményeznek úgy, hogy végül azt hiszed, te kezdeményeztél.😉
2023. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!