Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek tovább, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek tovább, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Párszor kiirtam itt kérdésben. Adott egy házas férfi, aki mindent megtett, hogy felkeltse a figyelmem, sikerült is neki. Amikor arra figyeltem fel, szeretem, beleszerettem. Elmondtam neki, hogy ennek így nem lesz jó vége, érzéseim vannak, kerüljük el egymást. Érdekes volt, hogy értette, mégis azt mondta, csak kolléga vagyok, de mégsem került el, sőt.


Ennek okán nem láttam jobb megoldást, felmondtam. Külföldre megyek 2 hét múlva és soha többé látni sem fogom. Egyszerűen a szívem kiszakad.


Hogyan lehet ezt átvészelni? Semmi nem volt köztünk, de szeretem őt, és szenvedek. Nehéz az elengedés, minden nappal egyre nehezebb, ahogy jön a vég.


Hogy lehet ezen túllépni? Nagyon szenvedek.


2023. ápr. 10. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenféleképpen túl kell rajta lépned.
2023. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lépj túl rajta tereld el a figyelmed ő házas és te találsz valakit biztosan aki szabad és mellette boldog leszel.

Engedd ezt el ő nem a te embered. Sok sikert külföldön

2023. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Qva nehéz. Ahogy minden nappal közelebb kérők, hogy többé nem látom, elsirom magam. Nagyon meggyötör. Azt hittem, túl léptem és könnyű lesz, de nem az
2023. ápr. 10. 20:38
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben igazából most is fáj, hogy valaki nem szerethet viszont igaz ő nem volt foglalt de ezen túl kell lépni.

Sajnos nagyon nehéz de muszáj. ☹️

2023. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most nehéz, de túl leszel rajta. A költözés, az uj munkahely szerintem ugyis teljesen lefoglal majd, leköti minden gondolatodat, es mire bekeszoksz, ő mar csak egy masik élet emléke lesz, amihez alig köt érzelem. Majd találsz ott egy olyat aki szabad, és nem csak játszani akar veled.
2023. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2 éve szenvedek. Az fáj a legjobban, hogy soha többé nem látom. Mocskosul kínoz.
2023. ápr. 10. 20:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6

Ha nem fogod látni hidd el úgy sokkal könnyebb lesz elfelejtened.

2023. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy gyerekei is vannak a házasságából?
2023. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor mindig belehal kicsit az ember.Aztán egy napon úgy fogsz felkelni,hogy örülsz :vége!...
2023. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Biztos,hogy el akarsz menni?

Ne csak miatta menekülj most!

Válthattál volna itthoni munkahelyre is.Szerintem ez elhamarkodott döntés.

2023. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!