Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek tovább, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek tovább, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Párszor kiirtam itt kérdésben. Adott egy házas férfi, aki mindent megtett, hogy felkeltse a figyelmem, sikerült is neki. Amikor arra figyeltem fel, szeretem, beleszerettem. Elmondtam neki, hogy ennek így nem lesz jó vége, érzéseim vannak, kerüljük el egymást. Érdekes volt, hogy értette, mégis azt mondta, csak kolléga vagyok, de mégsem került el, sőt.


Ennek okán nem láttam jobb megoldást, felmondtam. Külföldre megyek 2 hét múlva és soha többé látni sem fogom. Egyszerűen a szívem kiszakad.


Hogyan lehet ezt átvészelni? Semmi nem volt köztünk, de szeretem őt, és szenvedek. Nehéz az elengedés, minden nappal egyre nehezebb, ahogy jön a vég.


Hogy lehet ezen túllépni? Nagyon szenvedek.


2023. ápr. 10. 20:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

8. Van egy kisfia.


10. Itt adódott lehetőségem, elég speciális a munkám. Azt tudtam, itt nem maradhatok. 2 éve kinlodik, és így hogy látom mindig újra és újra hát rám és felkavar. Azt hittem fejben rendbe raktam magam, de ahogy jön a távozás napja, kutyaul érzem magam. Nem külföld és nem a munka miatt.... Abba szakad meg a szívem, hogy többé nem látom. Elmondhatatlan szenvedés. Miközben azt mutatom felé, leszarom, tovább léptem, de közben minden nap behalok.

2023. ápr. 10. 23:04
 12/18 A kérdező kommentje:
2 éve kínlódás akart lenni
2023. ápr. 10. 23:05
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

#11

Duplán-triplán helyesen döntöttél, nagyon-nagyon rendben vagy úgyis mint nő, úgyis mint ember. Nem lesz nehéz megtalálnod az igazit a teljes környezetváltás után, ebben biztos vagyok, pedig egyáltalán nem ismerlek.

2023. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13. Köszönöm a kedves szavakat.


Csak tudod nehéz, mert azt látom, amióta tudja, hogy elmegyek, teljesen másként kezel. Hetek óta átnéz rajtam, próbál távol maradni, elkerülni. Ez is csak megneheziti.

2023. ápr. 10. 23:34
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyszer volt egy plátói szerelmem

Sokáig viszonzatlan volt,aztán elkezdett ő is jeleket küldeni,de hasonló okokból akkor már én nem akartam.

Inkább menekültem.

Nem sokkal később megtudtam,hogy a férfi meghalt.

Nyilván ez egy nagyon rossz példa,és nem ismerem nálatok mi történt,de azóta máshogy kezelem az ilyen helyzeteket.

Azóta is bánom,hogy nem zártam le vele ezt a kapcsolatot normálisan,mert azóta is kísért az emléke.

Szerintem azért beszélj vele mindenképp,mielőtt elmész!

Zárd le normálisan,különben nem leszel túl rajta!

2023. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, lezartam. Azt mondtam minden ok, túl vagyok rajta, de saját magamnak is hazudtam.
2023. ápr. 11. 08:19
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem úgy tűnik hogy ez inkább megkönnyíti a lezárást :) Jó pár éve volt egy szakításom ami után nem sokkal külföldre távoztam. Hát ott az utolsó pár hét itthon nem volt ennyire csendes, a lány megpróbált visszatartani szép szóval, csúnya szóval, érzelmi zsarolással, stb., életem egyik legnehezebb időszaka volt.
2023. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17- akkor te átérzed. Kín
2023. ápr. 11. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!