Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbbször nem jelzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbször nem jelzem párkapcsolatban a nemtetszésem, igényeim stb. Attól való félelmemben, hogy ha elmondom ezeket, a szerelmem el fog hagyni. Szerintetek ez jogos félelem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem, nem öndiagnózis, se nem a párom, volt párom. A Balassa utcai négy hetes bent fekvős pszichoterápián született a diagnózisom, másrészt pedig egy szakrendelőben, Bp XV. kerületében.

Szerintem nem keverek valamit, de beszélgethetünk még erről, hátha mégis és te utat tudsz mutatni.

2023. ápr. 18. 20:15
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azok után, kiderült, hogy az vagy az után kezdtél el lemenni kutyába?
2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem, az még előbb volt. Míg tartott a kapcsolat, csak a társfüggőségemről tudtam, konfliktuskerülő, megalkuvó természetem lett fölismerve. Ezektől függetlenül még lehetek nárcisztikus. Sőt, annál inkább.
2023. ápr. 18. 20:26
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem valamit elkevertek nalad. A narcisztikusnak a partnere szokott kutyaba menni, nem a narcisztikus.
2023. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Hm, ha tényleg az vagy, akkor nem könnyű, de akkor is inkább jobb megosztani a vágyaid, ami nem tetszik, mint hallgatni. Nem kell, hogy vitába torkolljon, vagyis nem kéne, de azt akkor sem hagyhatod, hogy csak ő róla szóljon a kapcsolat, amikor te is a részese vagy.

Tehát ha úgy érzed, hogy pl. hanyagol, nem hív, nem ír, nem vesz szülinapra semmit, nincs közös program, nem segít a háztartás körül, nem figyel rád szex közben, akkor adj hangot neki.

2023. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem kevertek el, miért tették volna? SCID 5 tesztet futtattak le mindkét helyen, mint egyetlen hiteles diagnosztikai módszert. Ha öt kérdésre beigazoló választ adok, kész a diagnózis, nárcisztikus vagyok. Nem hiszem, hogy hülyék azok, akik ezeket a teszteket kiértékelték. A válaszokat pedig én adtam, nem más, vállalom a saját válaszaimat.
2023. ápr. 18. 20:40
 17/32 anonim ***** válasza:

Ha narci vagy ha nem, muszaj lesz raeroszakolnod magad hogy kommunikalj.


Ha amiatt elhagy mert valami nem tetszik, nem akarod, vagy pont hogy akarod, igenyed lenne ra akkor igy jart az illeto, keressen mast.

Ja es nem kell arra adni ha esetleg elhord mindennek hogy nem vagy normalis, fura vagy, ezt mindenki szereti stb.

Egy hozzad passzolo emberrel nem fogsz igy erezni az biztos.

2023. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok fiatal. Pont ez a félelmem, hogy olyan embert nem fogok találni, akivel ezek a kérdések nem is fognak létezni, mert nem élek félelemben a felvállalt nemtetszésem miatt, hanem ahogy kellene lennie: megbeszéljük és senki nem sérül.
2023. ápr. 18. 21:00
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor így járt az illető, keressen mást. Igen, pont ettől félek,hogy ő könnyűszerrel keres is mást, mert neki nem vagyok fontos. Neki nem fog fájni az a szétválás, csak nekem. Én pedig nem szeretnék fájdalmat, elhagyást.
2023. ápr. 18. 21:01
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Írj konkrétumot, min szeretnél változatni, mi az igényed?
2023. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!