Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek minek férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek minek férfi?

Figyelt kérdés
Csak a szex miatt, hogy megszereljen ezt azt, és hogy fizessen ezt azt, vagy van más is?

2023. ápr. 19. 17:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Köszi, nem kell fizetni ezt azt, viszont velem akart pasi fizettetni ezt azt. Repült is hamar.
2023. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én ugy hallottam hogy a nők csak a gyerekeiket és a szüleiket szeretik. A férfi csak szexre, szerelésre, fizetésre, bohóckodásra, legyen kinek panaszkodni, gyerek nemzésre kell.
2023. ápr. 19. 17:54
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked se volt apamintád? Te mit várt vagy vártál apádtól gyerekként?
2023. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
*mit vársz vagy vártál?
2023. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Én ugy hallottam hogy a nők csak a gyerekeiket és a szüleiket szeretik."


Hol hallottál ilyet? :D


Nő vagyok, és nagyon szeretem a páromat, már ő is a családom, ugyanolyan fontos, mint az anyukám, testvérem. Meg is halnék érte.

2023. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem hallottad, hogy egy vibrátor sokkal jobb?
2023. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#16 Nem, de azt hallottam hogy "egy igazi péniszt nem helyettesíthet semmi. A férfit akarom magamban érezni, sokkal jobb az igazi. Én ezt hallottam.
2023. ápr. 19. 18:06
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
Szegény nő, aki ezt mondta. Még nem lehetett igazi orgazmusa.
2023. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Minek? ( Nekem) sokmindenért kell. --szerelem

-lelki társ,

-jó társaság a mindennapokban,

-közös programok

-jó szex

Mellesleg meg is szerel ezt-azt:), ha épp úgy adódik. Gyerek nem kell, isten mentsen tőle! Fizetni pedig közösen szoktunk, nem szorulok a pénzére, mindketten dolgozunk.

2023. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%

Ez ostobaság.

Igen, szeretem a szüleimet és ha lesznek gyerekeim, őket is szeretni fogom, de számtalan más embert is szeretek, ideértve a páromat mindenki előtt.

Kérdező, láthatóan nem igen volt még részed őszinte párkapcsolatban és a környezetedben sem láthattál jó példákat a rokonaidtól és a barátaidtól, szóval így nem kéne itt-ott összeszedett félmondatokra alapoznod a témáról való gondolkozásodat.

(#6)

2023. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!