Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek minek férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek minek férfi?

Figyelt kérdés
Csak a szex miatt, hogy megszereljen ezt azt, és hogy fizessen ezt azt, vagy van más is?

2023. ápr. 19. 17:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Én ugy hallottam hogy a nők...."


Ezeket az ostobákat külön tenyésztik valahol hogy aztán rászabadítság őket a világra?

2023. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#19 Jól mondtam. A jó szex, hogy megszereljen ezt azt, és hogy legyen ki szórakoztasson. Mikor azt mondod "lelki társ" erre a három dologra gondolsz. Ha impotens lenne nem tartanád meg. Jó érzés lehet hogy nem kell fizetni a szerelőt, vagy neked bajlódni, hanem ott a párod aki megszereli neked. Ennyit a "lelkitársról".
2023. ápr. 19. 18:26
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Minek teszel fel kérdést, amikor semmibe veszed a válaszokat és csak a saját, értelmetlen sületlenségeidet mantrázod?
2023. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Én ugy hallottam hogy a nők csak a gyerekeiket és a szüleiket szeretik."


Kamu, én az állataimat is szeretem.

2023. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
70%

Hat ha jo szexrol van szo, ezerszer inkabb egy dildo, mint egy igazi penisz, amihez ferfi is jar🤣

Megszerelni en is meg tudok barmit, tudod megnyitom a Youtube-ot, es maris latom, mit hogyan kell csinalni. Vagy szakembert hivok. Aki valszeg ja, ferfi, de ez mar csak ilyen. Felolem johetne no is. Evente max egyszer kell barmit megszerelni, vagy ritkabban, emiatt nem eri meg egesz evben ferfit tartani.

Fizetni ezt-azt, nemtom, van fizetesem, barmit kifizetek ami kell.

Osszessegeben csak es kizarolag akkor kellene ferfi, ha megfelelo beszelgetopartner lenne, humoros, es ja, vonzo is, ha mar le kell vele fekudni, akkor izguljak is fel ra.

2023. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, azt ki mondta neked, hogy a férfiak mind képesek megszerelni dolgokat, de nem mondott igazat.
2023. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%

"Hat ha jo szexrol van szo, ezerszer inkabb egy dildo, mint egy igazi penisz, amihez ferfi is jar🤣"


Ámen


F

2023. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

22. Látom a - szerelem- rész elkerülte a figyelmedet szándékosan. Mindegy... Ha neked ez így kényelmesebb akkor ok.

Minek hívjunk szerelőt, ha ő ingyen megcsinálja, mert meg tudja, és azt a pénzt mondjuk közös programra fordíthatjuk inkább?

Egyébként pedig NEM, nem azért van, hogy engem szórakoztasson, hanem mert szeretjük egymást, és EGYYMÁSSAL jól szórakozunk. Kölcsönös örömszerzés, tudod... Illetve láthatóan nem tudod😂

Mi 13 éve vagyunk együtt, és boldog házasságban élünk.

Majd talán megérted milyen, ha lesz egy normális kapcsolatod!

2023. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy főzzön, mosson és maradjon otthon a gyerekkel, amíg én építem a karrieremet... Ja bocs, nemide.
2023. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
76%
Hogy felváltva altassuk este az üvöltő gyereket.
2023. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!