Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg egy férfi viselkedése ennyire?

Figyelt kérdés

Volt párommal babát vállaltunk, tervezett dolog volt, nagyon akartuk mindketten. A terhességem végén elhagyott engem és azonnal más nőkkel foglakozott, rengeteget alázott, cserben hagyott, bántott lelkileg. A sok rossz után megszakítottam vele a kapcsolatot még a baba születése előtt. Persze ő előadta hogy a gyerekről nem mondd le, perelni fog stb. (egyébként sosem tiltottam tőle a gyereket, ő maga volt az aki miatt még az apasági elismerő sem készült el). Ennek egyenlőre nem látom jeleit, nem kaptam behívást meg semmi, illetve meg sem próbált engem felkeresni vagy elérni.

Persze nem vágyok erre az emberre az életünkbe, nekünk nélküle a legjobb ezt rengetegszer bebizonyította. Viszont érdekelne hogy mi tud ennyire megváltozni egy férfiben egyik napról a másikra? Voltak vitáink, nem voltam én sem ártatlan, viszont egetrengető veszekedések vagy ilyesmik sosem voltak közöttünk.


2023. ápr. 24. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs. Ő mit mondott?
2023. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán adott választ a kérdéseimre, ha szóbahoztam mindig rávágta hogy ez nem érdekli csak a gyerek téma.
2023. ápr. 24. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Pont attól, mitől egy nőé.


Most ha elkezdünk találgatni, mit segít rajtad? Meg most miért perelne?


Nem csak alig van bármi részlet, ami alapján tanácsot lehetne adni, de ez az egész már szinte irreálisan egyoldalú, hogy én az általad vázolt narratívával kapcsolatban is szkeptikus vagyok.

2023. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
98%

Csak blöfföl a perrel. Semmi esélye. Te vagy az anya, ráadásúl ő baszta el az életetekek. Nincs olyan bíró aki bármiben is igazat adna neki.

Másik meg lehet, hogy alapban is egy f@szfej volt csak ideig-óráig előadta a normális ember színjátékot.

2023. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Szomorú hogy ilyen világban élünk, ahol egy szülő akinek a család eltartása lenne a feladata csak így otthagyhatja a feleségét egy újszülöttel mindenféle retorzió nélkül.

Szerintem itt nem megváltozásról van szó, csak valószínűleg hazudott végig arról hogy gyereket akar, aztán mikor a dolog valós lett megijedt a feladattól és megfutamodott. Az ilyeneket kellene perelni, nem még neki lehetőséget biztosítani a perelésre. De hát hiába, a demokrácia egyik hülyesége ez a közös beleegyezésen alapuló válás. Ha ez nem létezne és úgy akarna elhagyni akkor komoly árat kellene fizetnie.

2023. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vak és süket voltál a kapcsolatban, vagy nagyon lényeges dolgokat elhallgatsz előlünk, amik a viselkedésének megváltozását okozták.
2023. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
5-ös, ha vélelmezhetően övé a gyerek, akkor bíróságon lehet kérni apaság megállapítását, ami ha igazolja a vélelmet, akkor a gyerek után 18 évig tartásdíjat köteles fizetni. Úgyhogy nem hagyhatja csak úgy ott a családját következmények nélkül, ez téves állítás.
2023. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös - nem férjről, párról van szó.
2023. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"ő maga volt az aki miatt még az apasági elismerő sem készült el"


Ha még mindig nem, akkor ő jogilag nem is az apja, ergo nem is tarthat igényt gyermekláthatásra.

2023. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elégg egyenes az ügy, hisz addig tényleg semmi joga.
2023. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!