Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg egy férfi viselkedése ennyire?

Figyelt kérdés

Volt párommal babát vállaltunk, tervezett dolog volt, nagyon akartuk mindketten. A terhességem végén elhagyott engem és azonnal más nőkkel foglakozott, rengeteget alázott, cserben hagyott, bántott lelkileg. A sok rossz után megszakítottam vele a kapcsolatot még a baba születése előtt. Persze ő előadta hogy a gyerekről nem mondd le, perelni fog stb. (egyébként sosem tiltottam tőle a gyereket, ő maga volt az aki miatt még az apasági elismerő sem készült el). Ennek egyenlőre nem látom jeleit, nem kaptam behívást meg semmi, illetve meg sem próbált engem felkeresni vagy elérni.

Persze nem vágyok erre az emberre az életünkbe, nekünk nélküle a legjobb ezt rengetegszer bebizonyította. Viszont érdekelne hogy mi tud ennyire megváltozni egy férfiben egyik napról a másikra? Voltak vitáink, nem voltam én sem ártatlan, viszont egetrengető veszekedések vagy ilyesmik sosem voltak közöttünk.


2023. ápr. 24. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán hallgatok el semmit, megmondanám őszintén ha valami olyan dolog történt volna, sőt fel sem tenném a kérdést. Amit a legtöbben elképzelhetőnek találtak az ismerőseink az ugyanez mint amit többen is írnak hogy eddig bírta magát megjátszani aztan kijött most a valós énje
2023. ápr. 24. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információ alapján max találgatni lehet.

Én arra tippelnék, hogy elmentél bizonyos intő jelek mellett, amelyek a valós énjére engedtek volna következtetni. Lehet pl. hogy a kisebb vitáitokból egy élesebb szemű valaki ezt kiszűrte volna.

Sok ember belemegy abba a mókuskerékbe, hogy azt teszi, ami szerinte normális és a társadalom elvárja tőlük. Pl. x évesen legyen gyerek, mert mindenkinek van. Elképzelhetőnek tartom, hogy ő is ebben a nyomásban volt és amikor realizálódott, hogy itt most tényleg lesz egy kisember, akire sok pénzt kell majd költeni, akit pelenkázni kell majd és akitől esténként nem lehet majd aludni és valakinek mindig vele kell majd lenni emrt nem lehet egyedül hagyni még jó néhány évig, akkor úgy döntött, hogy neki ez mégsem kell. Majd neked lesz rá gondod, ő meg néha eljön, megsimogatni h milyen cuki és mennyire szereti esetleg elviszi szórakozni magával aztán lepasszolja neked, hogy bajlódj vele te.

2023. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan NEM megváltozott, hanem eddig is ilyen volt, csak a szerelem totál vakká tett, és semmit nem láttál a rongy viselkedéséből.

Vagy valamit nem mondasz el.

2023. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a viselkedése változott meg "ennyire". Ugyanazt a dolgot, ugyanazt a történést két ember egészen különböző módon láthatja, élheti át. A terhességet a nő éli át, a férfi legfeljebb a nő viselkedésének, őhozzá való viszonyának a megváltozását keresztül "érzi". Te a magzattal voltál elsősorban elfoglalva, ő pedig a ti kettőtök közti kapcsolatnak a felbomlásaként élte át a hónapokat. Egészen biztos, hogy nem ő változott meg, hanem a személyiségének olyan vonása került felszínre, amit te korábban nem láttál.
2023. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Tudod mi ez, egy hazug, gerinctelen, felelőtlen sz@rházi, férfinak sem mondható! Remélem majd az élet visszaadja neki!

Ne is gondolj rá. Sokkal jobb lesz nélküle. Te és a gyerek legyetek nagyon boldogok!

2023. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!