Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fair?

Figyelt kérdés

Szeretném az elején leszögezni,hogy nem az én igazam bebizonyítása a cél,csak mostmár tényleg érdekel kinél hogy is van ez.Szóval ismerkedtek valakivel,randizgattok,felmentek egymáshoz,ott nyilván történnek dolgok,petting,szex,már találkoztok is egymás szüleivel,egymásnál alszotok,de még nincs kimondva,hogy egy pár vagytok,szerintetek az fair,hogy mindeközben mással is találkozgat a másik?

Amikor megkérdeztem tőle hogy esne neki ez fordított esetben,akkor röhögve mondta,hogy:és?nem járunk meg ilyenek...


Nagyon érdekelne szerintetek ez feszegeti-e a fair play határát.

Azt külön megköszönném,ha dobnátok egy életkort is :)

Illetve veletek történt már ilyen?

Szerintetek ez így fair?

Vagy én tolom túl?

Nem célom a nemek közti konfrontáció!


2023. ápr. 25. 07:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én anno biztos nem mutattam volna be olyan pasit a szüleimnek, aki konkrétan mellettem mással is randizgat. De neked kellene kiállnod magad mellett, és elmondani neki, hogy vagy csak te vagy vagy mehetsz amerre látsz. Ha ezt nem teszed meg, akkor mit vársz? Randizgatni is fog melletted, mert tudja, hogy megteheti. 32N
2023. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a röhögős arcával a képén mikor kijelentette hogy és nem vagyunk egy pár küldtem volna el a fenébe melegedni.
2023. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Hááát...fairnek fair tkp. ha valóban nem volt arról szó, hogy ti mik is vagytok. Ugyanakkor valóban én se mutogatnék be egy kalandot vagy minek hívjam a szüleimnek. Szóval megértem, miért esik rosszul.


Viszont az nem kérdés, hogy tisztáztátok. Neki te nem vagy elég fontos, hogy kizárólag te legyél. A reakciója pedig ultra gáz. Én ezek után hanyagolnám.

Mert azért lássuk be, lehetett volna ezt intelligensen is intézni, hogy "Mari bírlak meg mindent, de nem akarok komolyat, találkozgatok másokkal is". Ennyi lett volna. Erre ő arcon röhög. Ez még gázabb.

2023. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna előre tisztázni a helyzetet, az elvárásokat. Ő lehet csak szexpartnerként tekint rád, és a későbbiekben is csak ennyi veled a célja. Nem akar normál kapcsolat irányába elmenni veled. Az meg nem zavarja, hogy a szülei is megismerik az aktuális szexkapcsolatát. Kérdezd meg tőle, hogy mi is a pontos elképzelése. A kapott választól már okosabb leszel. Bár az, amit válaszolt, szerintem elég egyértelműnek számít, tehát igazolja, hogy csak aktuális partner vagy számára.
2023. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető nevelési problémák vannak az illetőnél, ezeket max az képes tolerálni, aki hasonló bohém módon fogja fel az életet.

Ha nem ilyen vagy, kb megőrülsz tőle.

2023. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Akkor lelövöm a slusszpoént,hogy én vagyok a fiú... :)

Én 26 éves vagyok,a hölgyemény pedig 25.

Ezt a helyzetet megelőzően nagyon jó baráti viszonyt ápoltunk,bármit megtudtunk beszélni egymással,de úgy látszik pont ezt nem sikerült tisztázni,vagyis jobban mondva sikerült,csak rohadtul nem erre számítottam...

Valamint azért is csapott teljesen arcon a dolog,mert nem ilyennek ismertem...

Az meg már csak hab a tortán,hogy ő dobta fel azt a lehetőséget,hogy mi lenne,ha jobban megismernénk egymást :)

2023. ápr. 25. 08:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részt az elején (még mindenképp szex előtt) kellett volna tisztázni, hogy milyen célból ismerkedtek. Ha párkapcsolat lenne a cél, nyilván nem fair. Ha lazább vagy nem is lehet vele erről beszélni, akkor nem alapértelmezett a monogámia. A szüleinek felteszem, csak azért mutatott be, mivel otthon él.
2023. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok. Amikor én voltam fiatal, nálunk még valahogy egyértelmű volt, hogy ha volt második randi, csók, pláne szex, akkor együtt vagyunk. Ez a mai módi, hogy már együtt alszanak, bemutatták egymást a szülőknek, felezik a rezsit, vesznek fel közös jelzáloghitelt, úton a harmadik gyerek, de még nem sikerült tisztázni, hogy most ez mi is kettejük között, hát...hagyjuk.

Te vagy a fiú. Igen, fiú vagy, mert egy férfi már régen tisztázta volna, hogy ez vagy egy "rendes" párkapcsolat, vagy ideje lezárni, mielőtt sérülsz.

2023. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Valamint azért is csapott teljesen arcon a dolog,mert nem ilyennek ismertem...


Az meg már csak hab a tortán,hogy ő dobta fel azt a lehetőséget,hogy mi lenne,ha jobban megismernénk egymást :)"

Most megismerted jobban.De van egy jó hírem, nem kötelező csinálnod, ha nem akarod. 😉Egyébként én az ő megismerne téged jobban elképzelését simán csak testi dolognak értelmezem.

2023. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Ennek elkerülése végett olyan 1-1,5 hónap körül elő szoktam hozni egy letisztazo beszélgetést, hogy hányadán is állunk. Ha nem vagyunk egy oldalon, akkor hagyom az egészet.

De szerencsére nem volt meg olyan, aki nem tervezett velem komolyan, miután minden ilyen megtörtént már.

Ezt a csavot dobd ki, egyértelmű, hogy te is és a többi másik is csak szexre kell neki.


24N

2023. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!