Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fair?

Figyelt kérdés

Szeretném az elején leszögezni,hogy nem az én igazam bebizonyítása a cél,csak mostmár tényleg érdekel kinél hogy is van ez.Szóval ismerkedtek valakivel,randizgattok,felmentek egymáshoz,ott nyilván történnek dolgok,petting,szex,már találkoztok is egymás szüleivel,egymásnál alszotok,de még nincs kimondva,hogy egy pár vagytok,szerintetek az fair,hogy mindeközben mással is találkozgat a másik?

Amikor megkérdeztem tőle hogy esne neki ez fordított esetben,akkor röhögve mondta,hogy:és?nem járunk meg ilyenek...


Nagyon érdekelne szerintetek ez feszegeti-e a fair play határát.

Azt külön megköszönném,ha dobnátok egy életkort is :)

Illetve veletek történt már ilyen?

Szerintetek ez így fair?

Vagy én tolom túl?

Nem célom a nemek közti konfrontáció!


2023. ápr. 25. 07:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Gondoltam, hogy te vagy a fiú.


Én nem vagyok öreg, de soha nem kellett kimondani, hogy együtt vagyunk. Egyértelmű volt.

2023. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
HA nem ugyanúgy gondolkodtok a kapcsolatról, azaz te komolyan szeretnéd, ő meg komolytalanul, akkor nagy ellentétek vannak. Amúgy minek mutatod be a szüleidnek, ha nincs is letisztázva a helyzet? Nekem ez nem férne bele, az biztos. Egyetértek az előttem szólókkal is, hogy ha egy kapcsolat eljut egy bizonyos szintre (együtt alszunk, bemutatjuk egymást a barátoknak, szülőknek), akkor ott beáll a komoly kapcsolat, vagy legalábbis az együttjárás vélelme. De már én is öreg vagyok a mostani kapcsolati zűrzavarhoz.
2023. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát, én addig senkit nem mutatok be anyámnak, amíg nem mondjuk ki, hogy együtt vagyunk. De a barátaimnak sem. Minek? Mit mondjak? Itt van Józsi, vele randizok céltalanul 3 hónapja meg néha dugunk? Ne már...


A párom páromként mutatom be vagy sehogy.


De egyébként nekem ott a határ a másokkal való ismerkedés lezárásával, hogy ha az első szex után keressük egymást és nem húzunk határt, hogy ez csak ennyi volt vagy csak összejárogatunk/szórakozunk, akkor onnantól nem invesztálok másba.

2023. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
26/n ez lemaradt
2023. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amig nem is szerelmes a másik nem is várok ugy nagyon semmit el. Vagy vele vagyok vagy nem az en döntesem meddig megyek
2023. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

"Ezt a helyzetet megelőzően nagyon jó baráti viszonyt ápoltunk,"


EZt kihagytad a kérdésből.

Valszeg a csaj csak barátság extrákkal kapcsolatnak tekinti.

Én is metem már fel haverhoz és megismetrtem a szüleit, mégsem gondoltam azt, hogy járunk.

2023. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem az a kerdes fair vagy nem hanem hogy veled ezt meg tudja e tenni. Meg!
2023. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Én sem a mai generációhoz tartozom.

Ideje lesz férfiként gondolkodni, este leülni vele beszélgetni, hogy ez nem a Szex és New York.

Ez tényleg ilyen 2023-as betegség. Régen hol merült volna fel ez egyáltalán kérdésként??? Az emberek morálisan a béka pitsája alatt vannak. 1-2 éve volt egy ilyen tapasztalásom csak ott nem volt bemutatás. Agyrém ez. F32

2023. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes kérdés.


Mi is nagyon sokára mondtuk ki, hogy összejöttünk a párommal. Akkor már több, mint egy hónapja randiztunk, minden nap találkoztunk, bizonyos családtagokkal (egy-egy tesó) találkoztunk, egymásnál aludtunk kb minden nap, stb.


Nem aggódtam, nem siettettem a kapcsolatunk tisztázását, mert teljesen világos volt a viselkedésből. Nyilvánvaló volt, hogy nincs más (eleve lehetetlen lett volna megoldani, hogy ne vegyem észre). Nagyjából az első randiig vagy az azt megelőző erős alakulásunkig nem érdekel kivel találkozott. Ha kiderült volna, hogy randizásunk közben van más is, azt nem gondoltam volna főbenjáró bűnnek, de nem folytattam volna az ismerkedést.

Viszont ebben teljesen biztos voltam (voltak utalgatások, plusz az is elhangzott, hogy barátnőjének szeretne majd), ezért ne is érdekelt mi a pontos dátumunk.


Ha nem beszéltek meg semmit, akkor nincs okod panaszkodni. Viszont fair úgy lenne, ha előre megmondta volna, hogy ez nem egy olyan kapcsolat.

2023. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair.Én elmondanám a másik félnek,hogy részemről vége a dolognak ha ilyet csinál.
2023. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!