Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egy oláh cigány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egy oláh cigány férfi mellett az élet? (A kèrdèst nem rasszizmusból kérdezem, hisz nem a származás a lényeg hanem hogy milyen ember!!)

Figyelt kérdés
Udvarol nekem egy roma fiú, és tudom hogy ők szinte mikor megismerkednek rögtön elszöktetik a lányt és utána jön az esküvő, ez nekem viszont túl gyors. Mivel nem is ismerem a családot csak egy városban lakunk de azt látom hogy eléggé gazdagoknak tűnnek. Viszont magyarkènt szerintem nem tudnám felvenni a hagyományokat. Szerintem az lesz hogy közlöm a fiúval hogy ez nem fog működni, és szerintem ő is befogja látni. Nekem is tetszik ő, de ő szerelmes belém. Vagy csak megmondom neki hogy legyünk barátok, márha fiú és lány között lehet -e barátság.

2023. ápr. 25. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%
Ezeket a hozza szolasokat meg cáfolom. Én ferjem szőke kék szemű olah cigany. Az igazi olak mind szőke kék szeműek. 30 éve vagyunk házasok. Nekünk a 3 nagy fiunknak Audi BMW és Merci luxus autok vannak. Es nem roncsok. Tanulni kellet igaz nekik hogy ezt az élet szinvonalt tudjak magukna ki alakitani. Egyik fiam sem szöktetet el csajt. Az meg hogy valaki megcsalja a baratnőjet vagy feleségét nen kek hogy rona legyen. Hiszen ti is azeet logtok itt az oldalon hogy hatha kesz valakivel valami. És a nőknej soha nincs kuss nálunk hanem igen is egyebrangusag van. En ilyen nevelest biztositotam nekik hogy meg őket tisztelik ugyan ugy tiszteljenek ők is mindenkit.
2023. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
El nezest a sok hibáimert
2023. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
96%

#21/22... Igen tudjuk. A legendás család és gyerekszeretet, jogkövető életmód, tisztességes adózâs, az anyagi javak 100% legális megszerzése, felsőfokú végzettség, és mély vallásos kultúra. Ez mind mind a cigányokra jellemző....



Bazz..... 🤦🐑

2023. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%
Rebeka 3 is cigány, ez az írásképéből világosan látszik. Egy szavát se hidd el, kérdező!
2023. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
24 #soha nem tagadtam soha nem szègyeltem. Es hid el hogy nem latszik rajtam. De büszkén válalom hogy az vagyok. Èn nem a tarsadalom cigánysagarol irtam hanem az én csaladomrol. Mert en is el ítélem ha valaki olyan életet él legyen az magyar vagy cigany. Es igen a fiaim tanult emberek. Mèg a kisebbik mindig tanul az orvosin. De nem targyalok olyan emberrel mint te vagy. Nagyon sajnálak hogy neked nem adatott meg sok minden.
2023. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Ano volt egy diákom, nagyon szép, okos, fiatal cigány lány, akit tanácsadóként arra szerettem volna buzdítani, hogy 16 éves korára ne morzsolódjon le, hanem tanuljon valami jó szakmát. Ő oláh cigány volt és azt mondta nekem, hogy teljesen mindegy mit akar, mert már gyerekkorában odaígérték az apja egyik ,,cimborájának" fiához, aki 16 évesen közös megegyezés alapján megfogja szöktetni és aztán azt kell majd csinálnia amit ,,az ura mond". Ebbe beletartozik, hogy hosszú ruhákba kell járnia, nem festetheti/vágathatja le a haját, nem beszélhet felügyelet nélkül más férfiakkal, nem tanulhat tovább- tehát gyakorlatilag ahogyan a többiek is írták, az önrendelkezési jogáról kvázi le kell mondania. Én ano teljesen megvoltam döbbenve, ugyanis teljesen ki volt szolgáltatva egy olyan életnek, amelyről a női példáikon keresztül tudta, hogy nem fog tudni szabadulni. Végül annyit mondott: ,,tanárnő, legalább azt tudom, hogy nem kell az út szélére állnom, mint xy-nak, mert apám a striciket nem tűri.." Borzasztó fájdalmas pillanat volt egy olyan beszélgetés csúcspontján, ahol teljesen tehetetlen voltam, mint tanácsadó. Hát mit mondhattam volna én annak a lánynak.. Még azt sem, hogy szökjön el egyedül, mert az egész család a nyomába eredt volna- tehát ez tényleg egy teljesen más szocikultúrkör, mint a ,,magyar", megvannak a maga értékei, de nem szabad túlromanticizálni. Arról pedig valóban letehetsz, bármennyire is polgári foglalkozású a család, hogy majd te abba bekerülve bármiről is diktálhatsz (pl. hogy mely szokásokat veszel át szívesen, melyeket nem..). Kicsit hasonló fundamentalizmust mutat a családszerkezet, mint a régi olasz mamahotelek: a család legidősebb nő tagja alá sorolsz be hierarchiába, de gyakorlatilag te leszel a családi piramis alján. Minirabszolgaság, szolgaság vár rád. Nem állítom, hogy nincs hasonló szélsőségesen konzervatív vagy már-már bántalmazásba is áthajló családmodell a magyaroknál is, ahogyan azt sem, hogy a szerelemnek okoskodónak/irányítottnak kellene lennie, de érdemes megfontolnod, hogy mibe sodródsz bele és milyen áldozatokkal, milyen szerepváltásokkal járhat együtt egy ártatlannak ígérkező kaland is. A fiú-lány barátság kamaszkorban ritkán működik (tombolnak a hormonok), később, érettebb személyeknél már inkább és ritkábban is rejt magában kísértéseket. Mindenesetre arra azért készülj fel, hogy származástól függetlenül egy szenvedélyes udvarló viszonylag rosszul tűri a lekoptatást/visszautasítást- és akkor még nem beszéltünk sem a birtoklásvágyról, sem a státuszképzésről, sem a tesztoszteron dominanciáról. Aka: nem fog szimplán átcsúszni a kapcsolat barátságba. Kérlek vigyázz magadra és fogadd meg a tanácsokat, a vagyon addig jó, míg tényleg gondtalanul fedezni tudod belőle a havi kiadásaidat és az alapszükségleteidet: ha már csak társadalmi rangot vennél belőle (,,veretnéd, hogy van mit"), hamar megmérgezi az életed. Boldogságot, mentális jólétet meg egyszerűen se beházasodással, sem lottóval nem lehet nyerni- amennyiben ez is hangsúlyos tényező a dologban, 3x is gondold át, hogyan döntesz.
2023. ápr. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
12%
Egy igazi olah cigany magyar nōt nem vessz el. Ezzel legyetek azert tisztába. Ès amit irt az előző hozzá szolo anno történt igen voltak ilyenek hogy mar gyereknek oda vannak ígérve egy masik csalad fianak. De azért már sokaknal nincs így. Ha annál a fiu családnál is igy lenne nem udvarolna magyar lanynak mert a csaladja nem fogadná el csak a roma lányt.
2023. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"Egy igazi olah cigany magyar nōt nem vessz el. Ezzel legyetek azert tisztába"


Ahogy te is azzal, hogy magyar nő sem teszi ezt fordított esetben, általánosságban ha normális valamennyire!

2023. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!