Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy rengeteg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy rengeteg ember van manapság akik egy hosszabb kapcsolat után inkább egyedül élnek akár életük végéig es relatíve fiatalok ?

Figyelt kérdés

Szomszédom is így járt volt egy 7 éves kapcsija 2 gyerekkel aztán egyből egy 4 éves kapcsi és most már 2 éve egyedül él nem kell neki több komoly kapcsolat .aztán 31 éves


Én 26 vagyok így vagyok vele enis.

Volt egy 4 éves kapcsolatom 1 gyerekel, és lassan masfel éve szingli vagyok és nem is keresek komolyat .

Rajottem hogy full megvagyok nők nélkül eshogy nem.birom őket hosszútávon elviselni.

Viszont valami alkotói válságot érzek magamon vagy nemtudom .

Már egyszer megvolt mindenem és úgy se volt jó. most meg igazából fogalmam sincs mit akarok.

Csak sodródóm az élet eseményein.lehetosegeket kihasznalom de úgy nincs cél.

Olyan vagyok már mint egy 50 éves és szerintem már ez lesz a végső állapotom életem végéig.



És még sok ilyen férfi van .és gondolom nő is aki így vélekedik nem 1 et ismerek .



2023. ápr. 26. 20:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Abnormális, de mondhatni a mai világban normális.
2023. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%

Mivel "örök szerelem" nem létezik, így ez a leglogikusabb döntés. Most játsszák meg mások kedvéért? Vagy maradjanak együtt megszokásból vagy a magánytól való félelemből?


Nagyszüleink és sokszor még a szüleink generációja is így él, "remek" kapcsolatok fémjelzik ennek értelmes mivoltát, jó sok családon belüli erőszak, titkolt (súlyos) szenvedélybetegség és kamu-mosoly kíséretében.

2023. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
7%
Max férfiak vannak így nagyobb mennyiségben. A nők pillanat alatt akasztanak maguknak férfit
2023. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Én ugy vagyok vele hogy adtam màr esélyt annak is hogy olyannal vagyok akivel van kémia, szeretem, olyanoknak is akik látszólag családcentrikusak, olyanoknak is akikkel nincs kémia de rendes, vertem már magam át a társkeren is a szenny közt keresni egy normálisat, jártam már pasikkal, éltem már pasikkal, használtak is már ki pasik, mégsem volt jó egyik sem.

Vagy nem haladtam vele egyről a kettőre, vagy közbeszólt az élet, vagy megunt, vagy az anyjánál akart élni velem, vagy mentálisan jöttek ki nem is egynek gixerei, én feladtam.

Úgy vagyok már vele inkább egyedül mint ilyenekkel.

2023. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Én nőként simán ellennék futó kapcsolatokkal, a legtöbb férfi megbízhatatlan, csalfa, alkalmazkodni képtelen, de tőled elvár nagy áldozatokat, nem tudnak konfliktust kezelni stb. Persze a szerelem érzését szeretem és muszáj lesz valakit találnom, ha gyereket akarok, de vidámabb az élet párkapcsolat nélkül.
2023. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

5# enis így vagyok a nőkkel lehúzos kihasznalos hisztis nőket nem bírom elviselni .

És az érzelmi problémáikat nem értem.


Szerintem.az a fő gond hogy full más az érzelmi világunk férfiként és nőként.

2023. ápr. 26. 21:04
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfiként és nőként, emberként és emberként. Az egyik legkárosabb pont ez a görcsölős "nemezgetés".
2023. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy gyerekkel? Mármint fiúval? VAgy gyerekes nővel/férfivel?

Egyébként nőként én is pont így vagyok. Volt több hosszabb-rövidebb kapcsolatom, egyszerűen kiégtem a társkeresésben. Mondhatnám, hogy majd jön a zigazi, de nem, nem hiszek már ebben. Macskás nő lettem, azóta kiegyensúlyozott az életem.

"Csak sodródóm az élet eseményein.lehetosegeket kihasznalom de úgy nincs cél."- igen, ezt átérzem, én a kisállataimban és a kertemben találom meg az örömet.

2023. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hm, de mennyi hisztis, vergődős férfi létezik, pl. te. :D


Kérdés miért hisztis, lehúzós szerinted a nő (és egyáltalán hogyha az, mert ugyebár nem biztos csak annak titulálod, mert könnyebb, mint önmagadban a hibát keresni), akkor hogy-hogy előbb nem vetted észre, vagy hogy-hogy nem zavart? Sőt ha több ilyen nőbe botlasz, akkor nem gondolod, hogy ideje lenne észrevenni, hogy a te készülékedben van a hiba?

2023. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9# jó nekem kevés összehasonlítási alapom volt . Igazából csak 1 komoly kapcsolatom volt


A többi csak ilyen talalkozos szex volt akivel 1 volt akivel sok .

2023. ápr. 26. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!