Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy rengeteg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy rengeteg ember van manapság akik egy hosszabb kapcsolat után inkább egyedül élnek akár életük végéig es relatíve fiatalok ?

Figyelt kérdés

Szomszédom is így járt volt egy 7 éves kapcsija 2 gyerekkel aztán egyből egy 4 éves kapcsi és most már 2 éve egyedül él nem kell neki több komoly kapcsolat .aztán 31 éves


Én 26 vagyok így vagyok vele enis.

Volt egy 4 éves kapcsolatom 1 gyerekel, és lassan masfel éve szingli vagyok és nem is keresek komolyat .

Rajottem hogy full megvagyok nők nélkül eshogy nem.birom őket hosszútávon elviselni.

Viszont valami alkotói válságot érzek magamon vagy nemtudom .

Már egyszer megvolt mindenem és úgy se volt jó. most meg igazából fogalmam sincs mit akarok.

Csak sodródóm az élet eseményein.lehetosegeket kihasznalom de úgy nincs cél.

Olyan vagyok már mint egy 50 éves és szerintem már ez lesz a végső állapotom életem végéig.



És még sok ilyen férfi van .és gondolom nő is aki így vélekedik nem 1 et ismerek .



2023. ápr. 26. 20:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normalis, ha ugy el az ember, ahogyan neki megfelel. Mivel egyedul is jol erzem magamat, nem keresek szandekosan part, de plane, mivel tudom, milyen pozitivumokkal is jar egy jo kapcsolat, ezert direkt elutasitani sem fogok valakit, aki megfelelo partner lehetne. Nyilvan vannak szurok, elkepzelesek, amiknek meg kell felelnie a masiknak, mindket fel reszerol, akkor leszunk egy par.

Ha valaki szerint nincs ilyen ember az egesz bolygon, aki neki megfelelne, akkor legyen egyedul, de igazabol kijelenteni tok folosleges barmit, hogy ez orokre igy lesz es kesz.

2023. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#6 engem legutóbb olyan pasi csalt meg, akivel mindent feleztünk és nem vagyok hisztis abszolút, full nyugis természetem van :) Igazából pont akkoriban becsültek meg jobban a pasik, mikor a partyr*banc korszakomat éltem😂Olyankor 2-3 hónap után már meg akarták kérni a kezem. Az a gond, hogy hiába állítjátok, hogy nem ez kell nektek, mégis de, aki jó hozzátok, azt meg nem becsülitek meg.
2023. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%

12.


Mondjuk nem szexmániás bohócokkal kellene ismerkedni, mert ők valóban ilyenek. (Igaz, nem a te hibád, mert a társadalom nagyrésze sajnos ilyen. Beteg, perverz emberek).

2023. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés az összehasonlítási alap, akkor mit írod, hogy hisztis és lehúzós nők... Egyes számban írd, az exedre, vagy inkább rá se, mert még mindig nem hiszem el, hogy az volt.
2023. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
#13 melyik férfi nem szexmániás?
2023. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Asriel, a nicked változott, de a mentális defektek a régiek.
2023. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

12#Férfi valogatja nézd az az igazság ha olyan ajánlatot kap egy férfi egy nőtől amit nem.lehet kihagyni akor úgyse fog hűséges lenni ha nem vagy ott ezt meg kell érteni.



Én se vagyok szent megmondom őszintén akor voltam hűséges mikor már terhes lett a barátnőm előtte csaltam és a végén is utolsó évben.

Akor nem amikor terhes volt meg mikor otthon volt a picivel .

2023. ápr. 26. 21:25
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

16.


Na... Bagoly mondja.

2023. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
#16 szerintem is Edricus. Már az első írásánál észrevettem de nem írtam. De furcsálltam hogy senki más nem veszi észre? :) Néhány hete láttam először ezzel a nickkel.
2023. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
#17 kösz, jobban megerősítettél abban, hogy jobb egyedül, esetleg sugar babyként hasznot húzni a férfiakból, de érzelmileg nullák vagytok😆
2023. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!