Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy rengeteg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy rengeteg ember van manapság akik egy hosszabb kapcsolat után inkább egyedül élnek akár életük végéig es relatíve fiatalok ?

Figyelt kérdés

Szomszédom is így járt volt egy 7 éves kapcsija 2 gyerekkel aztán egyből egy 4 éves kapcsi és most már 2 éve egyedül él nem kell neki több komoly kapcsolat .aztán 31 éves


Én 26 vagyok így vagyok vele enis.

Volt egy 4 éves kapcsolatom 1 gyerekel, és lassan masfel éve szingli vagyok és nem is keresek komolyat .

Rajottem hogy full megvagyok nők nélkül eshogy nem.birom őket hosszútávon elviselni.

Viszont valami alkotói válságot érzek magamon vagy nemtudom .

Már egyszer megvolt mindenem és úgy se volt jó. most meg igazából fogalmam sincs mit akarok.

Csak sodródóm az élet eseményein.lehetosegeket kihasznalom de úgy nincs cél.

Olyan vagyok már mint egy 50 éves és szerintem már ez lesz a végső állapotom életem végéig.



És még sok ilyen férfi van .és gondolom nő is aki így vélekedik nem 1 et ismerek .



2023. ápr. 26. 20:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Egy hozzam kozel allo ember, nagyon rossz kapcsolat utan ami 7 evig tartott es gyerek is van, egyedul el majdnem 1 eve, es nagyon megvalogattja hogy kivel ismerkedik, mert nem akar még1x szenvedni, de ez nem feltétlen jó mert a legapróbb hibánál abba hagyja az ismerkedéseit. A múltat a múltban kell hagyni, nem aszerint elni
2023. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Csak az a rossz ezek a buta elősdi nők akik hagyják magukat komolyabban fiatalabban is minden értelemben.

Nekik lesz 5 gyerekük 3 faszitol


A rendes okos nők nehezebben szerezhetoek és még nehezebben tarthatoak meg.

Szóval mindenképpen szívás

2023. ápr. 26. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!