Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy rengeteg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy rengeteg ember van manapság akik egy hosszabb kapcsolat után inkább egyedül élnek akár életük végéig es relatíve fiatalok ?

Figyelt kérdés

Szomszédom is így járt volt egy 7 éves kapcsija 2 gyerekkel aztán egyből egy 4 éves kapcsi és most már 2 éve egyedül él nem kell neki több komoly kapcsolat .aztán 31 éves


Én 26 vagyok így vagyok vele enis.

Volt egy 4 éves kapcsolatom 1 gyerekel, és lassan masfel éve szingli vagyok és nem is keresek komolyat .

Rajottem hogy full megvagyok nők nélkül eshogy nem.birom őket hosszútávon elviselni.

Viszont valami alkotói válságot érzek magamon vagy nemtudom .

Már egyszer megvolt mindenem és úgy se volt jó. most meg igazából fogalmam sincs mit akarok.

Csak sodródóm az élet eseményein.lehetosegeket kihasznalom de úgy nincs cél.

Olyan vagyok már mint egy 50 éves és szerintem már ez lesz a végső állapotom életem végéig.



És még sok ilyen férfi van .és gondolom nő is aki így vélekedik nem 1 et ismerek .



2023. ápr. 26. 20:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

20.


Szép trollkodás, talán sikerül is egy közepes felhörrenést kiváltani a kérdezőből.

2023. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#17


Nem hiába nem hittem el, hogy hisztis az ex.

Te vagy a gerinctelen féreg és megérdemled, hogy egyedül maradj. :)

2023. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Hisztis minden nő érzelmi katasztrófák. Nekem lányom van ő rajta is látom hogy már kicsinek full mások.erzelmileg manipulálni tudnak .

Egy fiú nem.ilyen általában.

2023. ápr. 26. 21:51
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát persze, aki félrekúr az nem manipulalja a két nőt egyszerre, sőt még szinglikent se hazudja le a csillagokat szex miatt... Persze Pityu, fityiszt neked! 🖕
2023. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bakker, de hanyinger vagy kerdezo 🤮
2023. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy az emberek többsége nem normális és alkalmatlan egy értelmes, komoly kapcsolatra, így természetes.

Én is hasonlóan vagyok most. Nem erőltetném a komoly kapcsolatot. Laza jó lenne, akivel csinálunk programokat, jól érezzük magunkat és még a szex is jó, de nem annyira lenne már kedvem másra is építeni az életem. Egyszerűen megbízhatatlanok ilyen téren az emberek és volt már pár rossz tapasztalatom. Utána óvatosabb ismerkedéssel már előre láttam, hogy a másikkal úgysem működne, ezért bele sem mentem.

2023. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mo.-n normális, Japánban is. Nagyon rossz a társadalom idegrendszere, nincs jó családi mintakép szinte senkinek sem, akkor miért kellene család-pulya-társ?
2023. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Egy fiú nem.ilyen általában."


🤣🤣🤣

2023. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 1 éves, egy 5 éves 1 gyerekkel, egy 4 éves Ő meglahalt...utána Én is úgy voltam hogy nem kell senki. Aztán jött magától. Most vagyok 31.

N

2023. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

24# nem.hazudok nyíltan megmondom hogy laza kapcsolatot keresek .

Sokszor az a baj.

Enis unom hogy a nők sokszor komolyat akarnak én meg csak őket az agyamba .😀


De ők se jobbak sokan már ha netrol ismerkedem a tali előtt szivesegeket kérnék vegyek nekik ezt azt meg fuvarozam a bol b be

Nekem ez undorító nem.kell élősködni mert valaki nő.ugyan úgy lehet dolgozni diploma nélkül is .



Amúgy akik itt vagytok az oldalon nyilván nem az a buta nő típus vagytok nem rólatok van szó hanem az ingyen elő rétegrol.

Mert rengeteg nő van aki tartatja magát.

2023. ápr. 26. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!