Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok ahhoz, hogy a párotok előttetek volt együtt mással is?

Figyelt kérdés

Konkrétan a szexre értem. Nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel, de főleg a férfiaké, mert barátnőmmel 2 hónapja jöttünk össze és neki előttem egy kapcsolata volt, ami komoly volt, 6 évig voltak együtt a sráccal, utána szakítottak. Csak vele feküdt le, látásból ismerem a srácot, mert annó a környéken rakott ahol én, de ennyi. Nagyon szeretem a barátnőmet, mert különleges lány, és tudom, hogy nincs jogom kérdőre vonni, mert én is voltam másokkal együtt előtte, de mégis van bennem egy olyan érzés, hogy "lekéstem". Rossz, hogy más is volt már vele. Persze ettől nem szeretem vagy tisztelem kevésbé, mert az is ritka ha egy nő 24 évesen csak 1 férfivel volt. Akiben volt ilyen érzés, annak elmúlt egy idő után?

Köszi

27F


2023. ápr. 29. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézus...
2023. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelésedet rakd rendbe. Nekem is voltak ilyen bajaim, de miután kicsit lefogytam, elkezdtem sportolni és másképpen felfogni a világot szinte teljesen rendbejöttem. Ne az első, hanem az utolsó akarj nála lenni!!
2023. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked is voltak alőtte kapcsolataid, akkor mi is a gond? Meg úgy egyébként is, semmi közöd az előéletéhez.
2023. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet csak akkor tudom megérteni ha:

1, Te nem voltál senkivel vagy csak nagyon kevéssel

ÉS

2, Ha ő neki 10+ partnere volt, mert nagy szám esetén mindkét nemnél kötődési bajok alakulhatnak ki

2023. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Én pont úgy, hogy "Na és?" Nincs ezzel baj, teljesen természetes dolog..
2023. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális...

Magadnál meg miért nézed el az előző kapcsolatokat?

2023. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ilyen hipokrata faszival biztos nem lennék, úgyhogy becsüld meg ezt a lányt, mert nem sok másik járna veled.
2023. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen érzésem, jól tönkre is bsztam a kapcsolatomat ezzel, meg az azutanit, meg az azutánit és az azutánit is, ha...és az azutánit is....aztán jöttek olyanok akiknek én voltam az első, és azt meg azért bsztam el mert hát milyen már ez, biztos kiakarja majd próbálni mással is, tehát ezeket meg ezzel bsztam el.....aztán végül oda jutottam vissza, ahonnan elindultam, ahonnan elkezdtem, mégis az a legjobb, ha olyannal jössz össze akinek már volt sok kapcsolata, egyejszakas, szexkapcsolat, párkapcsolat stb. Mert ők már megélték a dolgok minden részét, tudják általában, hogy mi az amiből már nem kérnek, tudják, hogy mi az amit szeretnek stb.


Amúgy tisztában vagy vele, hogy agyalsz? És azt is tudod, hogy ezzel bszod el az egészet??

Mire fel gondolkodsz ilyeneken?

Hagyd a fszba és örülj, hogy van barátnőd és örülj, hogy egy olyan csajod van akit nem kell tanítgatni, aki már tudja, hogy hova és mikor kell nyúlni stb.

Örülj ezeknek és hagyd ezt az agyalást mert gyökeret vet beléd, és előbb utóbb ki fog ütközni ez belőled, egy vitában, vagy egy kisebb, esetleg nagyobb veszekedésnél, hogy "persze te büdös rbanc, már jól szétkurt előttem az a másik pasid"....


Nah....szerintem hagyd a dolgot, ne keresd a bajt haver!

2023. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Örülök neki, hogy nem nekem kell megtanítgatnom az alapok alapjára is, hanem van egy kiforrott ízlése és kb tudja, hogy mit szeret ő és mit a másik nem.


Nekem rettenetesen nőietlen az a szerep, mikor egy férfinek el kell magyarázni, hogy hogyan legyen férfi ahelyett, hogy hintek nélkül gerincre vágna rendesen. Baromi frusztráló és feszélyező a szex számomra egy tapasztalatlan emberrel.



Szóval én nagyon örülök neki, hogy voltak előttem partnerei, ha ezek a partnerek segítettek jobb pasivá, jobb partnerré válni neki (a kapcsolatban és az ágyban egyaránt).


Én is így tanultam meg azokat a dolgokat, amiktől tud annyira jó lenni a szex egy friss kapcsolatban is, hogy kb rámfüggjön az új párom. És ez szerintem egy tök jó dolog.


És helyén van az önbizalmam is. Amíg valakinek nincs az exe meg bármelyik volt partnere a képben akkor, mikor már velem ismerkedik, addig inkább örülök neki, hogy voltak előttem.

2023. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Féltékenységet ezt az érzést a természet azért alakította ki hogy attól tarts hogy más gyerekét hordja ki, de logikusan gondolva semmit sem jelent hogy már nem szüz, azonkívül hogy nem vérzik.


Ha van gyereke na az tényleg gond, mert örökké vele marad

2023. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!