Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok ahhoz, hogy a párotok előttetek volt együtt mással is?

Figyelt kérdés

Konkrétan a szexre értem. Nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel, de főleg a férfiaké, mert barátnőmmel 2 hónapja jöttünk össze és neki előttem egy kapcsolata volt, ami komoly volt, 6 évig voltak együtt a sráccal, utána szakítottak. Csak vele feküdt le, látásból ismerem a srácot, mert annó a környéken rakott ahol én, de ennyi. Nagyon szeretem a barátnőmet, mert különleges lány, és tudom, hogy nincs jogom kérdőre vonni, mert én is voltam másokkal együtt előtte, de mégis van bennem egy olyan érzés, hogy "lekéstem". Rossz, hogy más is volt már vele. Persze ettől nem szeretem vagy tisztelem kevésbé, mert az is ritka ha egy nő 24 évesen csak 1 férfivel volt. Akiben volt ilyen érzés, annak elmúlt egy idő után?

Köszi

27F


2023. ápr. 29. 10:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak egy kapcsolata volt, neked több.

Igazából őt kellene bántsa a dolog, az jogosabb lenne, ha inkább emiatt lennél frusztrált, hogy őt ez bántja-e.

Abba belegondoltál, hogy ő mit érez?

2023. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Engem az első baràtnőmnél zavart csak ez. Ugye én teljesen tapasztalatlan voltam neki meg màr volt 5-6 pasija előttem. Igaz idősebb volt jópàr évvel igy nem vàrhattam el h szűz legyen..
2023. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11 vagyok. Nem provokációnak szántam.

Teljesen egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ez inkább kártékony agyalás. Épp ezért írtam, hogy érdemes a másik szemével is megnézni a dolgot... vagy pedig hagyni a fenébe az egész kérdést, és úgy hozzáállni, mintha elsők lennétek egymásnak. Igazából ez számít, mert ez a jelen.


Bánj vele úgy, mintha elsők lennétek egymásnak. :) A múlt pedig mindkét oldalon kuka. Ez a jelen, boldogok vagytok, ennyi.

2023. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
jesszus! 17 évesen még érthető, na de te 27 vagy!!!
2023. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha tényleg annyira fontos lenne ez neked akkor szűzlánnyal jössz össze és kész.
2023. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére nem vagyunk a középkorban ez már senkit nem érdekel.
2023. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Rejtett narcizmus ólálkodik a háttérben
2023. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én dolgom, hogy kivel volt előttem addig amíg nincs valami fertőzése belőle amit én is elkaphatnék.


Már bőven nem abban a korban élünk amikor az az alap, hogy x évesen még senkivel nem volt. Gimiben már dugnak az emberek, meg legtöbbnek kapcsolata is van.


Dolgozz magadon, hogy ezek a gondolatok eltűnjenek.

2023. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nárcika vagy szerintem is, birtokló idióta pasas esetleg még.


Ha neked volt előtte több nő, akkor miért vagy azon kiakadva hogy neki is volt előtted, ráadásul 1????


Kezeltesd magad! Szívesen.

2023. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Vannak nagyobb problémáim is az életben, minthogy ilyen hülyeségen agyaljak.
2023. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!