Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ez miatt én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ez miatt én már nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal elég sokáig majd kiderült csak alkalmit akar, pedig én az elején írtam neki ezt nem szeretném, de nagyon tetszett és azt mondtam nem tudom nekem ez menne e nem ígérek semmit meglátjuk, hogy alakul, aztán elkezdett semmibe venni majd azt mondta nem akar tőlem már semmit. Mondtam oké persze érthető nem ugyanazt keressük és én minden jót kívánok neki találja meg azt amit szeretne. Erre azt írta komoly, kapcsolatot akar családot gyereket de velem nem. Rosszul esett és én többet nem foglalkoztam vele.

Most folyton ír keres de én nem válaszolok neki, hisz ő mondta én vagyok az akitől semmit sem akar.

Nekem rosszul esett, hogy csak alkalmira lettem volna jó neki semmi másra. Jól teszem, hogy nem reagálok? Ki osztanám de nem ér annyit azthiszem.



2023. máj. 4. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit. Semmit ne reagálj
2023. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos.
2023. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, össze-vissza beszél.
2023. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Játszmázik, volt egy másik csaj a képben, de ő kikosarazta, aztán beadta neked a nagy hős szerelmest, hogy ha terhes lennél és megkívánnál valamit ő éjjel háromkor menne budaörsre eperért, télen, autó nélkül, - 25 fokban, a kerítést is lefestené fehérre, a golden retriever kutyus alap, és fát is ültetne a születendő gyereketek napján....haggyad má'....csicska a gyerek.
2023. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kidobta egy másik csaj és most azért pincsizik, a helyedbe szóba nem állnék vele az biztos. :D
2023. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem elég ügyes a srác mert szerencsére megszületett a kérdés :D
2023. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze biztosan beszélt egyszerre több nővel de nem hiszek neki már el semmit, akkor nagyon rosszul esett, hogy azt írta mással gyerek, kapcsolat stb... De én nem kellenenék végülis semmire sem. Nem is értem minek próbálkozik ha akkor úgy megalázott.
2023. máj. 4. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Két lábon járó redflag. Még semmi köze hozzád, de már manipulálni próbál. Te nagyon intelligensen kezelted, jó, hogy nem veszel róla tudomást, nem is szabad. Hiàba osztanád ki, az ilyet nem édekli, max kiröhögne. Tiltsd le, azzal jársz a legjobban.
2023. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

Letíltottam amikor utoljára beszéltünk most pedig, hogy ír nem reagálok már semmire.

Nem tudom miért de valahogy tőle akkor nagyon rosszul estek a dolgok, nem szeretném ha szórakozna velem azért persze furcsa a viselkedése jól írják itt, hogy a másik kikosarazta biztosan ezért írogat most.

2023. máj. 4. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha a srác épelméjű lenne, ő is belátná, hogy ilyen megnyilvánulás után nem próbálkozik be újra nálad.

Ritka szánalmas, és veled szemben pedig borzasztó megalázó ez.

2023. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!