Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ez miatt én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ez miatt én már nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal elég sokáig majd kiderült csak alkalmit akar, pedig én az elején írtam neki ezt nem szeretném, de nagyon tetszett és azt mondtam nem tudom nekem ez menne e nem ígérek semmit meglátjuk, hogy alakul, aztán elkezdett semmibe venni majd azt mondta nem akar tőlem már semmit. Mondtam oké persze érthető nem ugyanazt keressük és én minden jót kívánok neki találja meg azt amit szeretne. Erre azt írta komoly, kapcsolatot akar családot gyereket de velem nem. Rosszul esett és én többet nem foglalkoztam vele.

Most folyton ír keres de én nem válaszolok neki, hisz ő mondta én vagyok az akitől semmit sem akar.

Nekem rosszul esett, hogy csak alkalmira lettem volna jó neki semmi másra. Jól teszem, hogy nem reagálok? Ki osztanám de nem ér annyit azthiszem.



2023. máj. 4. 12:23
1 2
 11/17 Leclerc ***** válasza:
68%
Ez nem jogosság kérdése. Ha úgy érzed nem akarsz valakivel lenni, akkor semmi nem kötelez arra, hogy mégis vele legyél.
2023. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10

Nagyon jól leírtad amit, most én is gondolok.

Tudja nagyon jól, akkor ez nekem milyen megalázó volt és mégis azt hiszi ezek után még szívesen beszélnék vele.

Hát nem.

2023. máj. 4. 13:47
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
A nagy csávók... nem kell érzelem.. persze.. pont ezt élem meg! Elutasítottam és azóta kapar.. hát késő!
2023. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jol csinaltad, csak egy nyomorek sract fogtad ki, aki nem tudja elfogadni az elutasitast. Ezert probal kamuzni
2023. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszed. Es inkabb orulj neki, hogy o keres utoljara, akkor is, ha nincs benne koszonet.
2023. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne sértse az önbecsülésedet, hogy egy totál idegen alaknak te kellesz, vagy nem.


Az az ő problémája. Egyszerűen nem az ő ízlése.


Ettől függetlenül te nagyon értékes ember vagy, csinos, normális.

Egy pillanatig se érintsen meg, hogy te nem vagy az ő világa.


Széles a világ, az élet megy tovàbb.

Ráadásul egy kis öntelt lúzer, aki most próbálkozik nálad, mert a többi potenciális lány lepattintotta, ahogy azt kell.


Nulla. Felejtsd el.

2023. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem rosszul esett, hogy ..."

Egyetértek a 16-ossal, ne vedd a lelkedre. Semmi közötök egymáshoz, és nincs semmi beszélnivalótok.

2023. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!