Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet, ami kialakult?

Figyelt kérdés
A történet eleje az, hogy pár napja hazudott nekem valamiben a barátom, amit nem szeretnék leírni. Emiatt (kioktatást nem kérek, tudom, hogy csúnya dolgot csináltam) úgy éreztem, hogy bele kell lesnem a régi gyakori kérdések előzményeibe. Lesokkolt. Annyi baromságra keresett rá és olyan írással/stílusban, hogy elszörnyedtem. Egy 25 éves felnőtt férfiról beszélünk, aki gondoskodik rólam, a családjáról, felelősségteljes, értelmes. De ahogy ezekre a dolgokra keresett, mintha egy vissza fejlett, 15 éves, agyatlan gyerek lenne. Egyszer még olyanra is rá keresett egy éve, hogy "megutáltam a párom", hát ettől egyenesen rosszul voltam, mert azóta eljegyzést, házvásárlást emleget. Mintha két másik ember volna az, aki a keresési előzményeit művelte és az, akivel én elem az életem 4 éve. Össze zavarodtam. Valami tanács? 24N
2023. máj. 4. 21:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ezeket nem ő kérdezte, tehát nem ő írta ki a kérdéseket, hanem a Google kereső sávba írta be, ő fogalmazta meg. Hogy aztán melyikre kattintott, nem tudom, csak a beírt szövegeket láttam.
2023. máj. 4. 22:06
 12/29 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondta, hogy ubalmában szórakozott ezzel, de nekem már beteges, hogy mennyi kérdést tett fel nőkkel kapcsolatban. Természetesen nem azt mondom, hogy előttem nem csajozhatott, de az egészen más, mint úgy írogatni a keresőbe 18-21 évesen, mint egy rossz tini
2023. máj. 4. 22:07
 13/29 anonim ***** válasza:
Pedig ennyi idősen egy későn érő fiú még bőven kamaszként tud viselkedni.
2023. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Elhiszem és nem is ez a fura. Hanem az, hogy velem nem beszél így, a barátai is érettek. Tervezi az életét, jelenleg például kertet épít a lakás mögé. Én büszke voltam rá az utóbbi időben. És nehezen rakom össze, hogy akit szeretek és akinek már egy kisiklását megbocsátottam (nem megcsalás, de nagy baki), mert változtatott rajta, az ilyen debil volt kB egy évvel ezelőttig.
2023. máj. 4. 22:23
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fogd fel úgy, hogy melletted benőtt a feje lágya, és ne a régi hibái miatt ítéld el.
2023. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak nehéz a gondolat, hogy még egy éve is voltak ilyen baromságai, az meg nincs olyan régen. Az az érdekes, hogy nem beszél a problémáiról senkivel, a barátaival sem, ehelyett az interneten helytelenül fogalmazva, minden baromságot beírva idétlenkedik, amikor tud ő valójában értelmesen fogalmazni.
2023. máj. 4. 22:33
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Ne most dönts ebben, hanem hagyj időt.
2023. máj. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az van, hogy te egyáltalán nem ismered a párodat. Csak azt látod amit látni akartál. Beidelaizálzad, nem vetted észre a hibáit és amikor egyszerre kaptad ömlesztve csomagolás nélkül akkor mellbevágó volt. Nincs itt semmilyen trollkodás meg 1 év alatt benőtt feje lágya. Ő egyszerűen ilyen. Most láthattad.
2023. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nehezemre esne, ha ilyen enne valójában. Én nagyon sokat változtam egy év alatt, a benőtt a feje lágya dologba csak ezért kötnek bele. Én évekig mindenből problémát csináltam, egyszerűen leszoktam erről és csak azzal foglalkozom, ami tényleg megérint, mint például most ez.
2023. máj. 5. 09:10
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan könyv, hogy MIndenki hazudik, ahol pont az emberek google és stb keresései is a téma.

Ha bele gondolsz, ezek a legféltettebb titkaink, hogy mikre keresünk rá. Olyan dolgokra, amiket sokszor senkivel nem merünk megvitatni.


Ha valaki meglátná az én google keresési előzményeimet, azt hinnék bolond vagyok és sokkot kapnának, pedig nem.


Szerintem ez már nagyon az ember privát, intim szférája.

2023. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!