Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki nem vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki nem vágyik párkapcsolatra, de szexre igen?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, sajnos nem volt túl egészséges családi mintám és az eddigi párkapcsolataim sem jelentettek különösebben boldogságot. Valószínűleg az is volt, hogy mivel nem volt bennem meg a kellő lelkesedés ezért nem is törekedtem eléggé, hogy boldoggá tegyem a másikat.

Kicsit szkeptikus is vagyok, mert úgy látom rengeteg nyűggel jár valakinek az életét integrálni a sajátodba, folyamatosan figyelni rá, megismerni a szeretetnyelvét, támogatni, ha rossz napja van, határokat meghúzni, konfliktusokat kezelni. Sokkal könnyebb egyedül békében élni, de az az igazság, hogy a szex és az intimitás hiányzik, arra szerintem minden egészséges embernek szüksége van.



2023. máj. 6. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
F/L?
2023. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10-es, nem vagyunk távol egymástól, nem távkapcsolat, csak nem vagyunk minden nap együtt. Egyikőnk sem zárkózik el az együttéléstől, volt róla szó, de egyelőre ez pont így jó. Volt olyan kapcsolatom, ahol nem tolerálta a párom, hogy néha szeretnék egyedül lenni, mert szükségem van a magányra. Fullasztó volt. Nagyon jó, hogy találkoztam egy másik magányos farkassal, akivel heti pár estét külön töltünk.

Hangsúlyozom, ez nem szexkapcsolat. Nem d.gni járunk össze, hanem mint bármelyik másik pár, éljük az életünket.

A kérdező vágyott szexkapcsolata teljesen más tészta.

2023. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sokan élnek így a világban, te életed te döntésed. Sokan ezt el tudják fogadni akik partnereid lehetnek. Ha neked így megfelel, hát megfelel. Senki sem ítélkezhet.
2023. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!