Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek, van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek, van itt olyan aki esett már áldozatául olyan férfinak akinek több párja, nője, csaja, felesége volt egyszerre? Leírnátok a sztoritokat? Köszönöm. :)

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, vagyok.

Sajnos nem derült ki soha rendesen (több eset van), hogy mi a teljes igazság.

2023. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Óóóó, tuti, hiszen - mint itt a GYK-n megtudtuk - a nők 80%-a a férfiak 10%-ával van együtt, szóval lényegében aki azt mondja, hogy nem ilyen kapcsolatban van, az hazudik vagy ronda:D
2023. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Lehet engem savazni, de egyszerre 4 nővel volt viszonyom. Nem tudtak egymásról, én voltam egyedül top-on mentálisan és pszichésen, hogy kinél melyik személyiségemet, életvitelemet, életfilozófiámat adom elő. Ennek már jó pár éve, azóta boldog párkapcsolatban élek.

Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam.

2023. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es leírnád a történetet? Nagyon érdekel, akár privátban is jöhet. :)
2023. máj. 8. 15:17
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as, bár nem nő vagy, köszi, hogy írtál. Leírnád, hogy anno ezt miért tetted. Érdekel a másik oldal is. :)
2023. máj. 8. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

4: Melyiket?:)

Menet közben rájöttem, hogy hazudik, ennyi.

Megharagudtam, számonkértem, elbújdosott.

Volt, akinél utólag jöttem rá, és sikerült konzultálni egy barátnőjével, kicsit jobban képben lettem.

2023. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, hogyan jöttél rá, hogy átver? Mindegyik eset érdekelne.
2023. máj. 8. 15:21
 8/13 A kérdező kommentje:
amiben még most is vagy az is. :)
2023. máj. 8. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

8: Most nem vagyok benne.


Egyiknél gesztusokból, meg hogy hiába várok dolgokra, amikről szó volt.

Utólag sok dolog más megvilágításba került.

Ha nyomozó lennék, előre is kiszúrhattam volna, de én nem gyanúsítgatni akartam, hanem összejönni vele, mivel tetszett, így megelőlegeztem neki a bizalmat egy ideig.


Másiknál: Igazából a másik barátnő elmeséléséből sütöttem ki, hogy őt és a feleséget vágta át durván egymás ellenében. Engem nem annyira.


Ezeknél a fő hazugság az volt, hogy akiről tudok, párja, azzal nyitott kapcsolatban vannak/neki is van valaki, stb., és hogy hamarosan találkozunk, hogy összeszervezzük az életünket, és addig is úgy tett, mintha sokat beszélt volna neki rólam, sőt telefonban is eljátszotta, mintha ott lenne éppen és hármasban beszélgetnénk.


Többinél: igazából mindegyikük fogyatékos szerintem, van valamilyen mentális zavaruk, nincs kapcsolatuk a valósággal, ebből adódtak valamelyiküknél hazugságok is, de nem volt olyan kettős-többes élet, mint a fentieknél.

2023. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

* hiába várok dolgokra, amikről szó volt

Pl. sokkal gyakoribb találkozásokat beszéltünk meg.

2023. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!