Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek, van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek, van itt olyan aki esett már áldozatául olyan férfinak akinek több párja, nője, csaja, felesége volt egyszerre? Leírnátok a sztoritokat? Köszönöm. :)

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
* Ja, és az első példában a szüleink is beszéltek, és nekik már teljesen mást mondott, mint ami volt köztünk, ebből is kaptam bizonyságot, hogy egy hazudozóval állok szemben.
2023. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudok róla.
2023. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Társkeresőn ismertem meg egy férfit, eléggé megfogott,és ő is rendesen udvarolgatott.

Sokat beszélgettünk,aztán el-el tűnt hetekre,volt,hogy hónapokra.

Kis nyomozással kiderült,hogy komoly kapcsolatban él,ezzel párhuzamosan ment a társkeresőzés is.

Aztán szépen ki is derültek a hazugságai,hogy nemcsak ebben,hanem millió dologban még hazudott.

Persze nem én voltam az egyetlen,akit hülyített..

2023. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!