Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtunk beszelni aztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtunk beszelni aztan letiltott, de azt mondta nincs kapcsolata. Mi lehet itt?

Figyelt kérdés

Facen beszeltunk par mondatot, mondta hogy nincs kapcsolata, aztan mondta hogy kuldjek neki kepet mert 2 db van kint nekem. Mire kerestem kepet, letiltott..de az igaz, hogy kb 40 percig nem irtam vissza miutan kepet kert. Lehet azt hitte kamu vagyok?

Aztan neztem a beszelgetest, ra 2 percre akkor mar nem voltam letiltva, de nem latom mikor van fent es nem ment at az uzi amit irtam ,csak sok ido mulva. Nem jelzi azt sem h latta e, gondolom korlatozott.

Nem ertem ezt az egeszet. En eloszor arra gondoltam h hazudott es van kapcsolata, de akkor fel sem doldott volna, es azota sem ir vissza.


2023. máj. 9. 22:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ő a fiú
2023. máj. 9. 22:16
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem miert oldott fel..valaki miatt nem tudott irni, es hirtelen letiltott de eszebe jutott h akkor en se tudok neki es ezert oldott fel?
2023. máj. 9. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer letiltott, attól nem akarnék már semmit.
2023. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok, mit akarnek attol aki igy indit hogy letilt? Csak zavar hogy nem tudok rajonni mi volt ez
2023. máj. 9. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar nem.fogod megtudni, hagyd a fenebe.
2023. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Crisopher ***** válasza:
100%
Szerintem nem jöttél be neki
2023. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta szivesen megismerne.

Es aztan kepet kert nem kuldtem sokaig nem irtam es erre tiltott le

2023. máj. 9. 22:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tetszel neki.
2023. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt hitte már nem is fogsz írni.
2023. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tok idegbeteg.
2023. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!