Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtunk beszelni aztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtunk beszelni aztan letiltott, de azt mondta nincs kapcsolata. Mi lehet itt?

Figyelt kérdés

Facen beszeltunk par mondatot, mondta hogy nincs kapcsolata, aztan mondta hogy kuldjek neki kepet mert 2 db van kint nekem. Mire kerestem kepet, letiltott..de az igaz, hogy kb 40 percig nem irtam vissza miutan kepet kert. Lehet azt hitte kamu vagyok?

Aztan neztem a beszelgetest, ra 2 percre akkor mar nem voltam letiltva, de nem latom mikor van fent es nem ment at az uzi amit irtam ,csak sok ido mulva. Nem jelzi azt sem h latta e, gondolom korlatozott.

Nem ertem ezt az egeszet. En eloszor arra gondoltam h hazudott es van kapcsolata, de akkor fel sem doldott volna, es azota sem ir vissza.


2023. máj. 9. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha sokaig nem irtal, akkor azert tiltott le. Azt hitte, ghostingoltad.
2023. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hazudott és van valakije, és mire írtál volna addigra nem volt egyedül, így letiltott/korlátozott, hogy nehogy üzenetet kapjon tőled és lebukjon a párja előtt.

Nekem is volt, akivel beszélgettem, de csak nappal. Állította hogy nincs senkije, mindig talált valami kifogást miért tűnik el este, de mind gagyi volt. Egyszer buszon utaztam, és a fiú a szomszéd faluban született, de külföldön van. A sors úgy hozta, pont a nagymamája szállt fel a következő faluban, leült mellém és elkezdtünk beszélgetni. Mondta, biztos ismerem az unokáját mert az én korosztályom. Kerdeztem ki az. Mondta ki. Mondom igen ismerem. Elkezdte mondani, hogy most más országban van a barátnőjével, végre ez komoly…az előzővel évekig voltak együtt de sehova nem haladtak, ezzel már együtt élnek kis aranyos lány…Azóta nem beszéltünk.

2023. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12. Milyen furcsa az elet, hogy igy tudtal meg mindent rola..
2023. máj. 10. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!