Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresésnél kérdezik tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél kérdezik tőlem milyen férfit keresek? Itt őszintének kell lenni vagy kamuzni valamit?

Figyelt kérdés

- legyen jó anyagi háttere

- fizikai vonzalom (legyen erős szexuális kisugárzása)

- legyen "papucs" (a kapcsolaton belül én hozom a döntéseket, és ezzel ne legyen baja)



Ezt hogy lehet szép köntösbe bújtatva megfogalmazni, hogy ne kerüljek azonnal lapátra?


2023. máj. 28. 08:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
10 szerintem ne tartsd magad annyira sokra, nem valószínű hogy pont te érdekelsz itt bárkit, ezt az oldalt sokan olvassák pl tinik és jobb ha tudják hogy kamu ennyi.
2023. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Eleve akinek erős szexuális kisugárzása van, az nem papucs.
2023. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
A nemvalto mutet hogy sikerult kerdezo?
2023. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

12: Én tartom magam sokra? Nem te "gyengeelméjűztél" le már az elején egy mellesleg teljesen értelmetlen mondatban?

Amúgy ha már tinik is olvassák, köztük nyilván fiúk is, akkor semmi baj azzal, ha megtudják, hogy:

- a diploma elvárása az esetek többségében nem arról szól, hogy nem tudom milyen intellektuális magaslatokban levő társra vágyik az illető nő. Nem egy falusi kis iskola kezdő tanárát keresi, vagy egy gyárban dolgozó frissen végzett mérnököt, aki kb. a melósok bérét keresi meg, már ha szerencséje van és otthon él a szüleivel.

- a fizikai vonzalom legalább annyira fontos a nők számára is. Ne ringassa magát senki abban az álomvilágban, hogy majd a személyiségébe fog valaki beleszeretni. Létezik ilyen is, a lottó 5-öst is elviszi néha valaki, de nem ez az általános. "Jó pasi" külső + átlagos személyiséggel rengeteg kapcsolata lehet, rossz személyiséggel is lesz jó néhány, ellenben átlag alatti külsővel és jó személyiséggel szökő évente 1-2 nő érdeklődik majd iránta. Nőként belegondolva fordított nemekkel nem ezt tapasztaljátok ti is? Miért lenne ez máshogy nálunk?

- illetve hogy a nők igenis szeretnek irányítani, döntéseket hozni, amivel semmi baj nincs, csak legtöbben ezt úgy teszik, hogy a döntéseikből fakadó esetleges negatív következményért nem szeretik vállalni a felelősséget. Tisztelet a kivételnek, mert hogy ők vannak kevesebben. Ilyenkor gyakran hangzik el az a mondat, hogy "hát te is ott voltál, miért nem mondtad, hogy ne úgy csináljuk?"


Szóval igen, a rózsaszínű álomvilághoz ez is hozzátartozik, mondhatnám, hogy ez az érem másik oldala.

2023. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Egy csomó pasi lesz, akinek így is kellenél, szerintem érdemes direkt ilyet keresni FLR nek hívják:)


Egyébként én olyat keresek, ha nem szépítem, hogy legyen mentálisan stabil pszichésen, alkalmazkodóképes, ne legyen baja a normális munkahelyi beosztással/beosztott szereppel. Legyen kicsit rendetlen, legyen stabil anyagilag(hozzon nálam jobb döntéseket), de adjon a kényelemre is. Ne legyen drága, időigényes vagy veszélyes hobbija(pl hegymászás, videójáték, utazás), szeresse a gyerekeket, akarjon aktív szülői szerepet vállalni. Ne legyenek szélsőséges nézetei semmiről, legyen potens, ne szorongó alkat merevedési gondokkal, átlagos méret, semmi szélsőség testben és péniszben is, mackótól a vékonyig minden belefér, szélsőségesen sportos, elhízott vagy alultáplált nem. Legyen diplomája, emellé pedig naponta olvasson nemzetközi és magyar híreket is, legyen jó matekból és ne legyen a társaság központja sehol. Legyen haja, nem baj, ha kopaszodik, de ne legyen kopasz. Legyen 30-40 között, legyen legalább 176 centi(férfi átlagmagasság nálunk). Ne legyen semmmi feltűnő a testén, pl fültágító vagy pc, vagy arctetkó, legyen egészséges éééés.. ne legyen hímsoviniszta, ja meg normál munkaidőben dolgozzon, ne 12 órázzon és ünnepeken se dolgozzon.


És ez csak egy része az elvárásaimnak:) Ehhez képest a tiéd rettenetesen kevés, könnyű dolgod van. Ilyenek, hogy ne legyen erőszakos, káromkodjon keveset, legyen udvarias azzal, aki kiszolgálja és társai.. ne drogozzon(könnyűdrogot se), ne legyen függő semmitől, tudjon alkalomhoz illően megjelenni bárhol, ne képviseljen szélsőséges divatirányzatokat(metálos hosszú haj), és legyen monogám, teljesen hetero, de legyen kicsit nyitott az új dolgokra szex terén-ritkán. Gyereke lehet, lehet pl sánta is kicsit, vagy lábprotézis is tök oké nekem, de a karjai legyenek meg. Szemüveg kifejezetten tetszik, legyen nyilván őszinte is, legyen hasonló humorunk, érezze, hol a határ. Dadogók kizárva, furcsa magas hanggal sem oké, és valamiért a focidrukkerek is teljesen kiesnek nálam, de ha hobbiból focizik az tök oké. Ne legyen közszereplő és pláne ne legyen semmilyen videós csatornája. Már csak plusz a végére, hogy legyen 130 körüli iqja, és ha jó matekból, kb elolvadok:D.. Ja és ne legyen szűz, iszonyú veszélynek érzem, ha valakinek első nő lennék az életében és már attól lehidal, ha egy nő hozzászól, szóval legyen rutinja. Lakhat a haverjaival is albiban, nem baj, ha nem vezet(sőt), szeresse az állatokat, ne vágyjon drága dolgokra és ne szeressen utazni olyan sokat. Jó, ha néha magányra vágyik egy kicsit, illetve szeret egyedül is lenni, na meg kipróbálni új dolgokat, nem ijed meg a helyzetmegoldásoktól. Hú mennyit tudnék még írni:)

2023. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Most miért pontoztok le? Ő kereshet lúzert, de én nem kereshetek eldobható r#bancot?

#4

2023. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
#16 Szóval hány macskád lesz öregkorodra?
2023. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok férfi!



Van olyan, aki papucs és erős a szexuális kisugárzása.

Például egy barátnőm vőlegénye. Imádják egymást, mindent a barátnőm dönt el, ha találkozunk a srác kb. meg sem szólal.

Ilyen a srác, mert megszokta, az anyukája vásárolt neki ruhákat, cipőt, kb mindent. Most ezt a barátnőm csinálja :)

Olasz a srác, lehet azért.

2023. máj. 28. 17:53
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Szóval egy gyereket akarsz magadnak aki meg is dug?
2023. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!