Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta munkatársak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta munkatársak vagyunk egy meglehetősen szemre való,jóképű,jó kiállású 30-as férfivel, évekig feltűnően köszönt helyesen mosolygott,rám irt messengeren és azóta mintha kiábrándult volna belőlem,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem voltam sem nyomulós,sem flegma,teljesen normális beszélgetést folytattunk,aztán egyszerűen flegma,undok lett pedig ő írt rám, ő keresett.Nem értem mivel érdemeltem ki ezt az egészet de nagyon megbántott.Le is zártam a beszélgetést.Mi történhetett?

2023. jún. 1. 20:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem elhamarkodta de mindegy,legyen így 😅 köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat
2023. jún. 2. 06:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Nemtudommi lehet az oka,mert nem ismerlek titeket..viszont ha már most undok veled,akkor talán jobb is így hogy nem történt köztetek semmi,mert akkor a munkahelyen még kellemetlenebb lenne a helyzet.

Valószínűleg nem véletlenül alakult így ez.

2023. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt hitte, te kezdeményezel? Mert ő már megtette az első lépést, hogy írt neked? Ki tudja. Az ilyen elvárja, hogy gondolatolvasó legyél, az meg kinek jó?
2023. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg az lenne inkább a kérdés hogy te mit tettél ami miatt ilyen lett? Mert én ok nélkül nem leszek ilyen egy nővel. Csak ha szórakozik játszmázik vagy flegma lekezelő velem vagy ha nem keres ha nem keresem vagy csak én keresem folyton vagy más csávóknak is teszi a szépet miközben elméletileg rám vàgyna.
2023. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem produkáltam amivel megbántottam volna.Lehetséges hogy miközben velem beszélt, került az életébe egy másik nő aki lehet vonzóbb,kedvesebb,kaphatóbb volt mint én és inkább mellette döntött de nem hibáztatom lehet ha külső szemmel látnám magam,akkor én sem magamat választanám
2023. jún. 2. 14:34
 16/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igazam lett,egy másik nő miatt hagytuk abba a beszélgetést.Most ő is abba a hajóban van amiben én voltam miatta.Elhitte hogy talán lesz valami de végül elutasították.
2023. aug. 31. 11:54
 17/20 anonim ***** válasza:
14#. Vagyok. Két szék közül a földre... Én is jártam már így. És tudod mi a vicc az egészben? Hogy szentül meg voltam győződve arról hogy kellek annak a lánynak akiért elutasítottam azt akin viszont 100%-ig éreztem hogy a szívében vagyok... Végül aki után futottam nemcsak elutasított hanem meg is alázott és belém taposott majd hónapokig röhögött rajtam. Akinek kellettem volna ő akkor már tova szállt. Ma már feleség és két gyerekes anyuka... 13 éve történt és a mai napig őszintén bánom hogy elszalasztottam. Ma lehet én lennék a férje és családom lenne nem pedig magányosan élnék család nélkül 35 évesen.... Azóta rájöttem hogy rohadtul nehéz olyan embert találni aki őszintén érez irántad és akar téged... Az olyat meg kell becsülni de ahhoz kell akkora hülyének lenni mint én hogy az ember rájöjjön.... Szóval tudom milyen egy ilyen szitu
2023. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az ember a saját hibájából tanul sajnos.Mérhetetlenül sajnálom hogy ide jutottunk holott egy igazán szép kapcsolat is kialakulhatott volna.
2023. szept. 1. 16:28
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként kisebb nagyobb eltéréssel hasonló helyzetben vagyok én is mint te és tanácstalan mert nem tudok női fejjel gondolkodni. Ha lenne kedved elolvasni és elmondani hogy mi lehet akkor szívesen leírnàm a történetem privátban
2023. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben átérzem,persze,nyugodtan írj rám, szívesen elolvasom és ha tudok megpróbálok segíteni:)
2023. szept. 1. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!