Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség így együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje együtt vagyok a párommal, viszont tudom jól hogy egyszer majd ha meghalnak a szüleim akkor meg fogom ölni magam. 1000% eltökéltem ezt, már jó ideje. A párom tudja ezt. Szerintem nem veszi túl komolyan vagy úgy gondolja hogy majd úgyis meg tud akadályozni, de ez nem így lesz. Gyereket egyikőnk sem akar, de ha később becsúszna, az sem akadályozna meg, akkor otthagynám a páromat a gyerekkel. A jó isten sem fog megállítani ha egyszer ez bekövetkezik.

Amúgy huszas éveink végén járunk, én vagyok a nő, a szüleim pedig 55-56 évesek és úgy tudom hogy nagy bajuk nincs.

A párommal való kapcsolatom stabil és időtálló.



2023. jún. 2. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért vársz a szüleid haláláig?
2023. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Neked nagyon súlyos pszichés problémáid vannak, mielőbb fordulj orvoshoz!


Ezen felül mégsem szereted annyira a párodat, hogy őt és az esetleges gyereketeket gondolkodás nélkül itt hagynád, mi több, lelkileg tönkre tennéd őket.

2023. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Keress fel egy pszichológust!

Ez nem normális gondolkodás. Sajnos termeszetes hogy előbb-utóbb eltemetjük őket, de attól még az élet megy tovább. Szép dolig hogy ennyire szereted őket, de ez már beteges. Főleg hogy azt mondod még a gyereked is otthagynád.


Te súlyosan függsz tőlük, hiaba van már saját életed

2023. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert egyke vagyok és függő viszonyban vagyok a szüleimmel és tudom hogy tönkretenném őket az öngyilkosságommal. Nagyon fájna nekik. Megfenyegettek hogy utánam mennek ha megteszem. Nem vagyok képes ekkora fájdalmat hátrahagyni.
2023. jún. 2. 10:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"időtálló". Aha, és a szüleid a kapcsolatotok záloga.

Az úgy tényleg nagyon időtálló.


Kislány, sürgősen szaladj pszichológushoz, ez nem oké. Az, hogy valaki elveszíti a szüleit az emberek többségével az idő előrehaladtával sajnos elkerülhetetlenül bekövetkezik, mégsem lesz mindenki egyből öngyilkos. Ez tehát egy igencsak kirívó dolog. Mi az oka a döntésednek?

2023. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt semmi értelme , a szüleim nem tudhatták hogy ilyen leszek de mar ez van.
2023. jún. 2. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtak fent is, fordulj pszichologushoz. Nagyon sulyos problemaid vannak. Amugy nehogy azt hidd, hogy olyan konnyu megolni magad. De nem is ez a lenyeg.
2023. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes, a szüleidnek nem tudsz ekkora fájdalmat okozni, de a párodnak és az esetleges gyerekednek igen. Basszus, nem vagy százas.
2023. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segitseget kerjed mert ezek a gondolatok nem egeszsegesek.
2023. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar az sem egeszseges, hogy azt irod, fuggo viszonyban vagy a szuleiddel. Minden ember meghal, a szuleink is, ezt egy felnott embernek el kell tudni fogadni.
2023. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!