Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség így együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje együtt vagyok a párommal, viszont tudom jól hogy egyszer majd ha meghalnak a szüleim akkor meg fogom ölni magam. 1000% eltökéltem ezt, már jó ideje. A párom tudja ezt. Szerintem nem veszi túl komolyan vagy úgy gondolja hogy majd úgyis meg tud akadályozni, de ez nem így lesz. Gyereket egyikőnk sem akar, de ha később becsúszna, az sem akadályozna meg, akkor otthagynám a páromat a gyerekkel. A jó isten sem fog megállítani ha egyszer ez bekövetkezik.

Amúgy huszas éveink végén járunk, én vagyok a nő, a szüleim pedig 55-56 évesek és úgy tudom hogy nagy bajuk nincs.

A párommal való kapcsolatom stabil és időtálló.



2023. jún. 2. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%
A te döntésed és a párodnak sem vagy zsákbamacska, tud róla. Én nem ezt hívnám önzőségnek.
2023. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter kell ide, nem pszichológus. A komoly szuicid gondolatok túlmutatnak a pszichológusi hatáskörön.


Kérdező. Ugye tudod, hogy minden embernek meghalnak a szülei? Van még nagyjából 15-25 év hátra addig.

Miért nem akarsz mondjuk inkább leválni a szüleidről, ahogy az egészséges esetben történik 18-25 éves kor között?


Van egy pszichés zavarod. A szülőtők való függő viszony. Ezzel te tisztában vagy. Mégis annyira ragaszkodsz ehhez a betegséghez, hogy akár az életedet is képes lennél eldobni miatta?

Mintha egy kerekesszékes inkább megölné magát mintsem vállaljon egy kezelést amitől két lábra állhat. Miért jó ez, Kérdező?

2023. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!