Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Vitathatatlan, de nem mindenki akar csak egy szexkapcsi lenni.
2023. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtak a munkát is ki kell írni...persze igazolni is kell.
2023. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%
Á, 1 év alatt simán el lehet hízni.
2023. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
25%
Nwm tudom mit remélnek ezek a kövér nők , de 99%-ban vissza vannak utasítv ha élő randira kerül a sor..Ez a meggyözlek majd a szemelyisegemmel egy hulyeseg!!
2023. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
66%

34

Egyetértek!

Vékony nőként, ugyanezt gondolom a csóró pasikról!

2023. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy a 35 mondja.
2023. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
17%
35. Vekony nokent kitorolheted hanem vagy szep!!!
2023. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
17%
37!!! Ott a pont. Életem második leggázabb randija. Egy kócos hajú 45kilós kisfiúnak látszó lánnyal volt. Azt, hogy külsőleg a nőiességet minden téren nélkülözte hagyjám,de agyvérzéses pelenkás nagynénihez menni első randin a szociális otthonba. De lényeg ápolatlan haj 165/45se eleje se hátrúja
2023. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
76%
Hánynom kell az emberek többségétől... Nem unjátok még, hogy folyton mocskoljátok egymást? Miért kell más külsejét megszólni állandóan ráadásul a legaljasabb stílusban? Aki kizárólag a külsőt nézi, az ne csodálkozzon, hogy magányos.
2023. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

39-es! Itt nem arról van szó, hogy magányos vagyok, hanem arról, hogy mindenféle kamu, nem a valóságot mutató képekkel rabolják az időmet!

Ha a nő valós képet rakna ki, rá se nézek, görgetem tovább, majd lesz más, akinek tetszik. De így chatelek vele órákat, napokat, készülök a randira és találok ott egy teljesen más, sok esetben erősen túlsúlyos, aránytalan nőt! Ezt az elvesztegetett időt már soha nem kapom vissza.

Na ez a baj.

2023. jún. 18. 10:03
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!