Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem csípem az ilyen kötelező dolgokat.
2023. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
99%

Az nem opció, hogy randi előtt kérsz egy egész alakos fotót? Én úgy szoktam.

Amúgy ha kötelező lenne képet feltölteni, akkor se ellenőrizné senki, hogy az mikori.

2023. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kivitelezhető, kérdező. Az ilyen feltételekkel működő társkeresők seperc alatt csődbe mennének. Mellesleg szerintem ez személyiségi jogi problémákat is fölvetne, nem is keveset.
2023. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Kérj képet ismerkedés alatt/videóbeszélgessetek. Ha nem akarja, nem kötelező találkozni, és akkor senki nem rabolja az idődet.
2023. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
10%

"Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle"


Alap, hogyha a csajról csak arckép van fent, akkor dagadt. Még elég sok ilyen trükk van a társkeresőzésnél, amikről vagy olvasni lehet pl. fórumokon, vagy rájössz magadtól.

2023. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon gáz ez a netes társkeresés. Mindamellett hogy magát ezt a problémát megértem, nagyon undorító hogy úgy választ valaki partnert mintha csak rendelne valamit a netről.
2023. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt nem is lehetne ellenőrizni, hogy 1 évnél nem régebbi a fotó.

Másrészt amikor én társkeresőztem, mindenhol volt rá rovat, hogy hány cm, hány kg az illető. Ebből azért már lehet sejteni. Ill. ha üresen hagyja, akkor meg még inkább lehet sejteni. :-)))

2023. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé felszínes vagy. A te fajtád miatt csinálják, csak szólok.
2023. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
28%
Azért ha valakin "jókora felesleg" van, az a fején is látszik.
2023. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
72%

9


Á, nem mindig látszik. Sőt, van egy kolléganőm aki CSAK hasra hízik, ha felvesz egy mellben szabott ruhát, akkor szemből egész alakos képen sose szúrod ki, hogy mekkora! Mondjuk az ő alkata kivételesen fura, tényleg tök vékony végtagok, arc, még a mellek se nagyok és egy hatalmas has. És nem alkesz, vagy beteg, egyszerűen csak a hasára hízik.

Én meg 58 és 78 közt voltam súlyban mindig is, de az arcomról nem mondanád meg, hogy épp hány kiló vagyok.

2023. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!