Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit tamogatunk, lehetetlen ellenorizni, hogy 1 evnel regebbi-e.
2023. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

51

Dehogy lehetetlen! Csak meg kell nézni a kép metadatájat!

2023. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Á, az mindegy, csinál egy printscreent aztán elmenti másnéven, és aznapi lett a metadata gondolom. Amúgy azt hol kell megnézni?
2023. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

53-as,ezt te kinézed az átlagos nőből, aki épp szexpartnert keres?

Az összes dagi nő megtanulja ezt a módszert, csak hogy a randin hagyják faképnél?

Maradjunk már a realitásoknál.

Legyen kötelező az egészalakos kép, abból azért látszik, hogy hízásra hajlamos, teltebb, idomtalan, aránytalan stb.

Az 1 évnél nem régebbit elengedem.

2023. jún. 18. 18:32
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj máshol...gond sehol.
2023. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvaslak, gyakorlatilag a lehető legminimálisabb energiát akarod beletenni, hogy találj egy tökéletes testű, szép kis nőt, aki pont veled szeretne összejárni természetesen csak szexre, mert a párkapcsolatba se akarsz energiát fektetni. Mr. Főnyeremény. :D
2023. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
56-os, teljesen félre érted az egészet. Találok szexpartnert, emiatt megnyugodhatsz. Nem kell, hogy tökéletes testű legyen. Engem az bosszant, hogy köze nincs a képnek a valósághoz, hogy direkt olyan képet rak fel, hogy dilemmázni kelljen. Semmi bajom a nőies, arányosan teltebb nőkkel,de a zsáktestűeket nem állhatom. És volt ilyen többször is, hogy egy dagi mami jött a randira😃. Ott, azonnal megmondom ilyenkor, hogy bocsi, de nem egymást keressük. Most ez jobb nekik? Hogy "kikerázza" magát, hogy egy klasszikust idézzek, aztán mehet haza? Szerintem nem jobb.
2023. jún. 18. 20:22
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minél több zsáktestű hölgy tud átverni egy randival.
2023. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
58-as, és az jó nekik, hogy fürdenek, sminkelnek, felöltöznek, eljönnek a randira aztán mehetnek haza? Szerintem nem.
2023. jún. 18. 20:32
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz: nem, mivel erre nem lenne kapacitás, illetve adatvédelmi problémákat is felvetne.

Viszont rohadtul nem értem az olyanokat mint pl a 44-es gebekancázó válaszolót. Én ugyan sose társkeresőztem (nő vagyok), de ha tenném akkor nyilván én is felháborodnék és úgy érezném kiraboltak ha valaki kamuképekkel tartotta volna fel az érdeklődésem hetekig, aztán kiderül hogy mittudomén, 15 évvel és 20 kilóval ezelőtti képekkel szivatott a "herceg". Szétaláznám az első pillanatban ahogy találkozunk. És mindannyian ezt tennénk, itt is zöldezzük az olyan válaszokat ahol elmesélik hogy milyen dagadt papi ment el a randira a várt helyett. A pasiknak is ilyen. Nem "nemmegfelően gebe" a kanca, hanem mondjuk azt hitte a pasi hogy egy Beyonce típusú vagy ilyesmi kellemesen telt és nőies csajra mondott igent, de ehelyett eljön egy 80-90 kilós tankaranka.

2023. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!