Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

60-as, naaaaa! Erről beszélek! Milyen bosszantó már! Nem bántok én senkit, meg nem csúfolok, ha nem tetszik tovább görgetek azt kész.

Nem kell, hogy tökéletes, bomba nő legyen, csak valid képek legyenek, hogy dönteni lehessen. Ennyi csak a kérés.

2023. jún. 18. 20:51
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen kötelező az egészalakos kép, abból azért látszik, hogy hízásra hajlamos, teltebb, idomtalan, aránytalan stb."

Ne legyen kötelező.

Lehet találkozás előtt videochatelni.

Bocs, neked egészalakos, egy évnél frissebb képeid vannak fent?

2023. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
62-es,ha vetted volna a fáradságot és visszaolvastál volna, akkor olvashattad volna, hogy igen, van. Még rövidgatyás is van póló nélkül, úgyhogy nem árulok zsákbamacskát!
2023. jún. 19. 19:56
 64/66 A kérdező kommentje:

A videochat az mind mind elpazarolt idő, ha idomtalan a nő és csak akkor derül ki. Akkor előtte már napokat írogattam vele feleslegesen. Mi ezen olyan érthetetlen? 😃

Viszont, ha kirak egy egészalakos képet és nem tetszik a látvány, fel se veszem vele a kapcsolatot. Ez mindenkinek jó, csak nehéz ezt belátni egyeseknek.

2023. jún. 19. 19:59
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

"A videochat az mind mind elpazarolt idő, ha idomtalan a nő és csak akkor derül ki."

Ha akkor kiderül, akkor nagy haszna volt, hogy élőben láttad, és nem elpazarolt idő.

Persze akkor hamar be lehet fejezni a beszélgetést.

2023. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:

65-ös, de ha kint van egy egészalakos profilkép és nem tetszik a látvány, nem is chatelünk, mert tovább görgetem.

Kinek, mire jó ez, hogy a nő vegül úgy is megy a levesbe, ha hazudik a képekkel.

2023. jún. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!