Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
18%
Aki társkeresőre fanyalodik mégis mit vár??? Az ilyen helyen kereskedő emberek képviselnek egy bizonyos színvonalat különben lenne párjuk normális ismerkedéssel. De azt elvárják ám, hogy itt minden úgy menjen mintha való életben ismerkednének, hát ez elég irreális elvárás. A társkeresőzés szintjén el kell fogadni a vele járó, ehhez passzoló ismerkedési anomáliákat. Azért itt mégis csak másod, harmad vonalbeli emberkék keresgetik egymást.
2023. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

41-es, a legjobb vadászterület egyrészt, másrészt meg lehetne oldani a fiaskókat egyszerűen😃.

Csak a valóságot tükröző képet kell feltenni. Ennyi.

2023. jún. 18. 10:23
 43/66 anonim ***** válasza:
0%

41


Te gondolom, elsővonalbeli vagy. Adolf büszke lenne rád!

2023. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
33%

40


Sekélyes vagy. De ne vedd sértésnek. Irigyellek ezért. Sose fogod megtudni, milyen mardosó a magány, neked nincs szükséged társra, csak egy lyukra, és a legnagyobb problémád, hogy hiába alakoskodsz néhány órát, mert kiderül, hogy a kanca, kit fűztél, nem elég gebe.

Egyúttal azért sajnállak is, mert így nem lesz túl tartalmas az életed. De végül is, téged ez zavarni nem fog. :)

Peace!

2023. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
44-es, igen, kb abban az életszakaszban vagyok most. És? Szeretem a szexet a nekem tetsző nőkkel. Van ebben valami kivetni való?
2023. jún. 18. 10:37
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

45


Hát, ha semmi kivetnivalót nem látsz ebben, akkor azt hiszem, hiába magyaráznám.


De egyébként inkább szexpartner keresőn kéne próbálkoznod. Mert akármennyire is meglepő, de társkeresőn elsősorban társat keresnek az emberek... Lehet, hogy ő átver téged a képpel, de gondolom te se közlöd velük, hogy fikarcnyit sem érdekelnek a testükön kívül. Na ugye? :)

2023. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
41 valakinek olyan a munkája az élete hogy csak ott tud ismerkedni. Minden 50ik kérdés így hangzik itt. Kis faluban/városban lakom ....nem tudok ismerkedni. Persze 90%ffi 10%nő
2023. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

46-os,ki mondta, hogy nem vagyok szexpartner keresőn is?

Mi van, ha valaki nem akar komoly kaocsolatot, csak lazábbat? Legyen az nő, vagy férfi.

Én nem vagyok házasság szédelgő, senkit nem hitegetek komoly kapcsival. Ezt a nők pontosan tudják, mikor a randira jönnek, csak nem az jön, aki a képeken van😃.

Ez a gond.

2023. jún. 18. 13:31
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Nem félnék, hogy nem találok senkit. Filteres képeket se rakok ki sehová.

De mint írtam a valós munkáját is írja ki mindenki. Az is csalódás, ha kirak egy két olyan képet, amin pénzesnek látszik...de amúgy "csóró".

2023. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még nem is társat keresel csak a f...-at akarod kielégíteni? És ezért így nyavajogsz, hogy juj nem olyan élőben mint amit a perverz agyad már betervezett? Hát meg is érdemelsz minden bányarémet, drukkolok nekik. Amúgy a prostikról hallottál már? Az való neked ilyen igényekkel, fizetsz és azt kapod amiért perkálsz!
2023. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!