Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok azt, hogy a társkeresőkön kötelező legyen egészalakos, 1 évnél nem régebbi fényképet közzétenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jártam úgy, hogy arcra helyes volt a nő, azonkívül nem sok látszott belőle. Csak a randin derült ki, hogy jókota súlyfeleslege van, vagy idomtalan, aránytalan, stb.

Én ezt úgy értékelem, hogy rabolta az időmet, hiszen, ha kitesz egy egészalakos képet, könnyen eltudom dönteni, hogy nekem az még belefér, vagy már nem. Szerintem ez így lenne fair. Hiszen úgyis kiderül minden és akkor sokkal kínosabb.



2023. jún. 14. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
68%

"Én meg 58 és 78 közt voltam súlyban mindig is, de az arcomról nem mondanád meg, hogy épp hány kiló vagyok."


Honnan tudod?

2023. jún. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max annyit nyernének el vele hogy üresek lennének a társkeresők.
2023. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt mert baromság, másrészt jogilag macerás lenne betartat, harmadrészt durva beavatkozás az ember magánügyeibe, negyedrészt meg: te is lehetnél annyira tökös, hogy kérsz egész alakos képet...

2023. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a nők agyonfilterezett, a külsejükhöz képest rendkívűl elönyös képet töltenek fel. Aminek nem sok köze van a valósághoz. Vagy olyan képet, ami a régmúltban készült, amikor még vállalható külsejük volt. A megtévesztési, vagy az ego növelési szándék nyilvánvaló.

Ezzel csak az a baj, hogy az első randin úgyis kiderül a szörnyű, igazság. Pedig ha vállanák, hogy hogyan néznek ki a valóságban, akkor is lehetne jelentkező, mert van aki szereti a dagadt, kövér, elhízott nőket.

Így csak egymás idejét raboljuk, akkor is, ha én kérek egészalakos képet, hiszen akkor is már beszélgetek, írogatok vele egy ideje. Viszont ha eleve feltesz ilyen képet, mondju profil képnek, akkor meg se nézem, ha kövér, idomtalan a nő.

Mit nem lehet ezen érteni?

2023. jún. 15. 18:30
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Rólad is kint van friss, egészalakos kép!
2023. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
?, bocs gyorsabb az ujjam, mint a szemem.
2023. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

Igen! Van rövidgatyában felső nélkül is😃. Én nem árulok zsákbamacskát. Nem rejtegetem, titkolom a külsőmet, hogy hátha átcsusszanok a nők szűrőjén, ami a külsőt illeti persze.

Szerintem ez így fair.

2023. jún. 15. 18:43
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Nekem ez már nagyon húspiac, nagyon szextárskeresős.
2023. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim válasza:
74%

Támogatom. Fel is vettem volna a kapcsolatot a szexi kis töltött galambbal.


F/29

2023. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
28-as, és ezt ki vitatja? Rengeteg szexkapcsolat alakul a netes társkeresőkön. Vannak akiknek erre van igénye. Nem fér bele a kapcsolat, de szex, szimpátia alapján igen! Azzal szexelünk aki tetszik.
2023. jún. 15. 18:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!