Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak akik lelakva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak akik lelakva, elhasználva felajánlkoznak 10-20 évvel korábbi "rajongóiknak" azoknak nincs önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek hogy fiatalabb korodban vonzódtál egy nőhöz/ férfihez aki akkoriban a csúcs nő/ pasi volt a szemedben, akár beleszerettél, és neki vagy nem kellettél, vagy elhagyott gyorsan.


Majd 10-20+ év múlva lerobbanva, elhízva, kopaszon, rondán, tehénként, akár öregnéniként, fogatlan bácsiként, elválva, 5 gyerekkel egyedülállóként, jön kb. úgy hogy:


"Na jó, adok neked egy esélyt, itt vagyok."


És te nézel hogy ennyinek néz téged, ennyire nem tisztel, hogy most amikor már ronda mint a sz*r akkor már jó lesz neked?



2023. jún. 14. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha csak a külsejébe voltál "szerelmes", akkor most biztosan igazad van.
2023. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 11


nem értettem soha ezt az "egy fokkal szebb az ördögnél" vonzalmat. Meg hogy "hát a férjem nem egy szép ember de..."


De elhiszem hogy van akinek a szépség biztosítékai ki vannak égetve.

2023. jún. 14. 21:27
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Lol, Parommal pont hasonlóan vagyunk. En 18 voltam, ő 23, gyönyörű aranyhajú fiú, en meg szép homokora alkatú lány voltunk. Udvarolhattam neki amennyit akartam...


Most 20 évvel kesőbb ő kb 10-15 kg plusszal, félig kopaszon 2 gyerekkel, én meg 20-22 kg plusszal 1 gyerekkel találtunk végre egymasra. De nem érdekel, 30 fölött, főleg 40 körül mar nem ez számít.

2023. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Számítana, ha igényesek lennétek.
2023. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért én voltam már rosszul attól, hogy az osztálytalálkozón a volt szőke herceg megkopaszodva, többbszörösen elváltan, 3-4 gyerekkel kerülgetett. Pedig mennyire vágytam rá, hogy szeressen, te jó ég ha tudná :D
2023. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!