Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik korábban sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korábban sokkal idősebb férfival voltak együtt, nekik nem furcsa utána hasonló korú pasival összejönni?

Figyelt kérdés

Sokkal idősebb alatt legalább 15-20 év korkülönbséget értek, vagy akár még többet.

Az érdekelne, ha valamilyen ok miatt véget ért a kapcsolat, akkor utána a nőknek nem furcsa a saját korosztályukból összejönni valakivel?

Nagyon örülnék ha nők leírnák a saját tapasztalataikat.

30N



2023. jún. 15. 13:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%
10. Köszönöm, én megvagyok. Üdv, egy korodbeli "hülye"
2023. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

#11 akinek nem inge…

kivétel mindig van ;)

2023. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Appassionato2022 ***** válasza:
82%
25 ev korkul, 20 ev kapcsolat, majd valas. Uj parom 2 evvel idosebb. Oszinten mondom, sem az elso, sem a 2.kapcsolatban nem volt/nincs jelentosege a korkulonbsegnek. Beleszerettem, veget ert, beleszerettem valaki masba.
2023. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Appassionato2022 ***** válasza:
82%
#13: felreerthetoen fogalmaztam: az elso kapcs.eseteben 25 ev volt a korkul, a mostani kapcsolatnal 2 ev.
2023. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#9: Köszönöm, hogy részletesen kifejtetted. :)


#10: Akkor mondhatni hasonló cipőben jársz, mint én. Eleinte a mi esetünkben is sokan le voltak döbbenve, de aztán hamar elfogadták ezt a helyzetet. Én nem a hülye szót használnám a korombeli férfiakra, igazából nem is tudom megfogalmazni mi taszít.

2023. jún. 15. 14:51
 16/24 A kérdező kommentje:

#13: Köszönöm neked is a választ. Mennyi idősek voltatok, amikor a kapcsolat kialakult (a 25 év korkülönbségesre gondolok itt)?


A mi esetünkben nem egyszerűen véget ért a kapcsolat, hanem hirtelen meghalt, 3 csodálatos év után. Lassan 2 éve ennek. Lehet örökké siratom majd és sosem leszek már képes párkapcsolatot kialakítani.

2023. jún. 15. 14:58
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem csalódás volt a velem egyidős. Idétlen, tájékozatlan, tudatlan, öntelt, értetlen. Több velem egyidőssel próbáltam ismerkedni, de mindre a leírtak voltak igazak. Maradok a 10-15 évvel idősebbeknél.

Most 32 vagyok.

2023. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

50 f vagyok. Tul egy valason, es a lakashitelen is.


Ugy gondolom sokkal erettebben, turelmesebben tudok hozzaallni a partneremhez mint huszonevesen.


Nem feltekenykedek es nem szamoltatok el es be minden percrol.



Nem erdekelnek mar kalandok, nem hajtok tobb es tobb numerara, nem irogatok meg lajkolgatok senkit se instan se fbon.


Kenyelmes anyagi jomodban elek.


Szexualisan aktiv vagyok, es sok mindenre nyitott.


Van akinek ez jo es ez kell.

Van akinek meg a fiatal macso aki felrelep fuvel faval.


Ilyen az elet

2023. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Appassionato2022 ***** válasza:
83%
#16: 35/60. Es sajnalom, reszvetem. De tudd, hogy tovabb kell lepned es tovabb is fogsz.
2023. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

17: Köszönöm, hogy válaszoltál. Hasonlóan gondolom.


18: Köszönöm neked is a választ. A párom egész jellemét szerettem, de valóban igazak voltak rá ezek is amiket írtál. Biztonságérzetem volt mellette, de nem féltékenykedett, nem számoltatott el velem. Bíztunk egymásban. Nem volt ilyen probléma sem, hogy más nőket lájkolgatott volna, folyamatosan éreztette a törődését és a tiszteletét felém.


19: Köszönöm szépen neked is. Néha úgy érzem, hogy túljutottam a nehezén, tudok már nevetni, ilyesmi. Aztán egyszer csak visszaránt valami és napokon keresztül csak rá gondolok.

2023. jún. 15. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!