Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik korábban sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korábban sokkal idősebb férfival voltak együtt, nekik nem furcsa utána hasonló korú pasival összejönni?

Figyelt kérdés

Sokkal idősebb alatt legalább 15-20 év korkülönbséget értek, vagy akár még többet.

Az érdekelne, ha valamilyen ok miatt véget ért a kapcsolat, akkor utána a nőknek nem furcsa a saját korosztályukból összejönni valakivel?

Nagyon örülnék ha nők leírnák a saját tapasztalataikat.

30N



2023. jún. 15. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

18 voltam. Vegul nem ertem mi a gond….. olyan part keress akihez meg amilyenhez vonzodsz.


Ne olyat aki mas szerint hozzad valo.


Egyszer elunk egyszeru ez…

2023. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Ha 2 év után még nem vagy túl a gyászon, érdemes lenne pszichológushoz fordulni.
2023. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%

Én 29 éves vagyok és 21 éves a barátnőm. Teljesen megértem a valamennyi korkülönbséget preferáló embereket, mind a nőket és a férfiakat is.


Randiztam korombeli nőkkel is, de nem nagyon értettük meg egymást. Nem hibája ez senkinek, vettem a lapot és nem ismerkedem korombeliekkel.

2023. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaz csak a férjem előtt voltam fiatalabb pasikkal. Kivéve egyet,aki 8 évvel idősebb volt,de ő is éretlen volt hozzám. 20 éves voltam,amikor elkezdtem dolgozni és megismerkedtem az akkor 40 éves most már férjemmel. Azóta 7 év telt el és van egy 4 éves lányunk. Fogalmam sincs mi lenne velem nélküle...annyira a másik felem. Csodálatos ember és Apa. Nem biztos,hogy ennyire rá tudnám bízni magam másra és ennyi törődést tudnék kapni mástól,mint tőle. Egyébként vannak barátaim férfiak is.Viszonylag gyakran szoktunk össze ülni,de én bennük sem látom meg a férfit,pedig az egyikkel nagyon közel állunk egymáshoz együtt nőttünk fel együtt csináltunk mindent. Férjemmel bírják egymást szerencsére nincs féltékenykedés. Az első ember,aki kedveli és elfogadja számomra ez is azt jelzi,hogy bízik bennem a kapcsolatunkban és van egészséges önbizalma.
2023. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!