Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk elfelejteni egymást az exemmel?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, ennek 2 éve vége. Neki is voltak más kapcsolatai, nekem is. Valamiért mégis időnként felbukkanunk egymás életében. Jelenleg is van párja de megint feloldott és nézegeti a napom, illetve én is rendszeresen tettem/teszem ezt. Nagyon veszekedős, de őszintén szerelmes kapcsolatunk volt. Tovább lehet ezen valaha lépni?
2023. jún. 16. 15:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Akkor a szurke szikla megoldas mukodhet csak. Huvosnek, kimertnek lenni, nem reagalni semmire. Azt elvezi, hogy latja, meg mindig odavagy erte, hogy meg visszakaphatna. Talalkozol vele, koszonsz, tovabb mesz. Ha nem mutatsz erzelmeket, akkor raun elobb-utobb es abbahagyja

Olvass utana a traumakotesnek, szerintem te abban vagy.

2023. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem mész bele semmibe? "Szerelmet" vallott, aztán letiltott, majd feloldott. Lesed, hogy mit rak ki és, hogy figyeli a tiédet. :D


Annyit kéne tenni, hogy megírod neki, hogy többet nem akarsz vele beszélni sehol semmikor és ne zavarjon, keressen, mert elarulod a nőjének, vagy feljelentést teszel.

Ne félj betojna.

2023. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ember, hogy már van új párja, de még mindig neked vall szerelmet. Remélem a karma dolgozik.
2023. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egy exem egy csettinté egy életen at is.

A pasiknál valahogy nincs olyan hogy vége. Akármikor ugranak. Hazassag elott alatt utan is masik nő huszadik nő elott alatt utan is.

Mindig a nő dönt. A pasik alap programja azvigenezés csak.menni előre amig ut van.


A nő vagy hagyja vagy stop van.

2023. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
#34 egyébként én is ezt tapasztaltam, csak másokba nem voltam úgy szerelmes mint belé, ezért itt máshogy jön le ez az egész 😅 de most hogy mondod tényleg minden exem ilyen
2023. jún. 16. 18:46
 36/37 anonim ***** válasza:
Jó nektek, nekem a legtöbb exem nem ilyen :(
2023. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nekem meg szerencsere nem ilyen. Ezzel is igazolva latom, hogy nem szar embereket valasztottam.
2023. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!