Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk elfelejteni egymást az exemmel?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, ennek 2 éve vége. Neki is voltak más kapcsolatai, nekem is. Valamiért mégis időnként felbukkanunk egymás életében. Jelenleg is van párja de megint feloldott és nézegeti a napom, illetve én is rendszeresen tettem/teszem ezt. Nagyon veszekedős, de őszintén szerelmes kapcsolatunk volt. Tovább lehet ezen valaha lépni?
2023. jún. 16. 15:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon veszekedős, de őszintén szerelmes kapcsolatunk volt."


Uhh, tényleg? Nem inkább mérgező, toxikus, kapcsolatfüggők, infantilisek vagytok mindketten?


"4 évig voltunk együtt, ennek 2 éve vége. Neki is voltak más kapcsolatai, nekem is. Valamiért mégis időnként felbukkanunk egymás életében."


Senkivel sem tudtok normális, egészséges szerelmi kapcsolatot kialakítani, azért szaladtok vissza egymáshoz, vagyis azért lesitek egymás sztorijait, képeit.


Most sz*r a kapcsolata és elővenne újra téged! Ez fog menni az életed végéig is, ha nem stoppolod őt. Ő helyette inkább mehetnél pszichológushoz, mert eléggé gondok vannak fejben nálad is, mint írtam.


"Nem túl rég volt a legutóbbi szerelmi vallomás, azért gondolom ezt hogy még mindig kölcsönös a dolog. Akkor már járt a csajjal"


Istenkém, mennyire szerelmes/szeret téged, lmao.

Annyira, hogy:

"Utólag tudtam meg a csajt, akkor le is teremtettem, ezért tiltott akkor."


Ha szeretne, akkor nem is szakítotattok volna, vagy ismét együtt lennétek anélkül, hogy barátnő lenne a képben.

2023. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod elengedni. Neki mar masik noje van. Teged meg talonban tart.
2023. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
De miért csak én nem tudom elengedni ha én szakítok meg vele mindig mindent tudatosan és szándékosan? Mégis visszaeszi a fene ugyanúgy
2023. jún. 16. 16:23
 14/37 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem tudjátok elengedni egymást, mert még mindig a kinek volt igaza a veszekedésekben foglalkoztat. Valószínű mindketten tudtok szemétkedni rendesen, pl ő most a párjával is, de kb egálban vagytok és nincs meg az hogy akkor ki nyert. Ezért amíg egyikőtök teljesen le nem nyomja a másikat, addig ez le nem játszott meccs, amitől nem bírtok nyugodni.
2023. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Amikor mindkettőnknek párja volt sem hagyott nyugton, azt is meg akarta velem csalni
2023. jún. 16. 16:24
 16/37 anonim ***** válasza:
MErt kapható vagy és nem tudsz neki nemet mondani. Ez vonzza benned, hogy bármikor manipulálhat. Plusz láthatóan nem egy korrekt ember, ha minden nőjét megcsalja.
2023. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ugyanolyan romlott vagy, mint ő, csak nem mersz lefeküdni vele, mert félsz, hogy még jobban sérülsz, különben már rég a szeretője lennél.


Osszeilletek amúgy, jobb lenne ha együtt lennétek és nem szenyeznétek normális értékrenddel bíró embereket.

2023. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt hogy szeretlek azt 2 másodperc kimondani (kihazudni). Tett valamit amivel ezt bizonyítja?
2023. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Írogatni, sztorikat nézni azt bárki tud, nem kell hozzá erőfeszítés. Ha a pasi szerelmes lenne beléd, akkor nem lenne neki más nő.

Te is játszol, meg ő is. De ha neked ez kell, akkor még sz*passátok egymást.

2023. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
51%
Jaja. Másik csaja van, de azért a kérdezőt szereti. És ez vajon miben nyilvánul meg? Hogy nem hagyja békén, hogy végre tudjon magának találni egy normális palit?
2023. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!